Tento týždeň písala Pravda že SK spoločnosť Innobat kúpila z Číny špičkovú linku na výrobu autobatérií.
Ako môže byť niečo z Číny špičkové, však súdruhovia z ŠtB, pardon, už SIS ? Čistý hoax a propaganda. Veď tam stále žerú seno, pardon, ryžu. Alebo keď IT časopis písal o tom, že v testoch vyšiel nejaký Xiaomi mobil lepšie ako jabĺčkový. Prípadne že súkromný železničný dopravca objednal v Číne vlaky najnovšej generacie. Skrátka samé hoaxy.

