SaS nepodporila sprísnenie protipandemických opatrení, prekážajú jej obmedzenia pre očkovaných
A aké je riešenie ? Brať hneď každého do nemocnice je nereálne, rovnako je nereálne poslať ku každému pozitívnemu doktora. A priebeh covidu sa mení zo dňa na deň, viem to podľa vlastnej rodiny. Ak raz lekár vie, že pacient má covid, darmo ho ešte aj osobne vyšetrí, o 2 dní môže byť jeho stav úplne iný.
Lekárov treba prestať pretažovať zbytočnými úkonmi aby pre chorých boli k dispozícií aspoň na telefóne. Teda aby sa im človek dovolal do pár minút a nie až po 3 dňoch pokusov.