Ale veď z hľadiska nakazenosti a obsadenosti nemocníc sú už všetky okresy čierne. Čo keby mali v rámci reforiem okresy s kvalitnými cestami žolíka na maximálnu povolenú rýchlosť +20 km/h ? A chudobné okresy zasa žolíka na DPH 5%, vysoko zalesnene okresy žolíka na vypúšťanie CO2 nad limit, a okresy s vysokou pôrodnosťou žolíka na nonstop prevádzku škôlok ? V okresoch s nadpriemerným počtom dobrovoľných hasičov by mali zaviesť žolíka na poistenie proti požiarom, a v okresoch kde majú najviac vyškolených plavčíkov by mohol byť žolík na voľný vstup na kúpaliská a plavárne.

