Uz by im to tym mladym soplakom povedat ze ked este nemoze oficiane pit akohol, nech sa nesnazia rozhodovat o zivote druhych. a po druhe PSnie je ziadna politicka strana ale skupina Aktivistov, a tak sa aj chovaju, ak nema niekto ich uhol pohladu a nazor je nepriatel c1, ziadne debaty, ziadny kompromis,.

