Najlepsie ten typek ked ho brala naka, za ten nenavistny prispevok o ficovi, no volic PS, najprv hrac- potom srac, dosrany az za usami,s placom hovoril ze uz by to nenapisal :D klavesnicovy hrdinovia
Najlepsie ten typek ked ho brala naka, za ten nenavistny prispevok o ficovi, no volic PS, najprv hrac- potom srac, dosrany az za usami,s placom hovoril ze uz by to nenapisal :D klavesnicovy hrdinovia
Vsade budu sami vzdelany Vysokoskolsky ludia, kvalitny, vychovany masmedialnymi skolami apod , a chlieb si budete dovazat, auta davat opravovat do ciech a polska, lebo tie remesla ktore drzia krajinu nad vodou nebudu, ale hlavne ze budete spokojny :D
Uz by im to tym mladym soplakom povedat ze ked este nemoze oficiane pit akohol, nech sa nesnazia rozhodovat o zivote druhych. a po druhe PSnie je ziadna politicka strana ale skupina Aktivistov, a tak sa aj chovaju, ak nema niekto ich uhol pohladu a nazor je nepriatel c1, ziadne debaty, ziadny kompromis,.
A? tam by pristal aj pne nalozeny globemaster alebo C5 galaxy
Najvecsia ukrajinska kompresorova plynova stanica lahla popolom, to nenapises ze? to nie je ta spravna strana propagandy, a 1660 ukrosov zaplnilo mlyncek, haa
Ake pripravovanie? vies aj logicky rozmyslat alebo len drkoces ako pokazena platna lebo fico, kolko rokov po sebe tu pristavali na SIADe f16tky?
Za to ukrainske hrdinske spravy su doveryhodne tiez rovnako ako tie ruske, alebo su to tie spravne demokraticke? duch kyjeva a podobne?
kravina ,to referundum bolo neplatne, ako sam povedal aj keby preslo ,tak jeho to nezaujima, je to vo verejnom zaujme.Jedine co je a 100% iste je to ze Nad je obycajny neschopny clovek, a vasetko to ide na jeho triko, a moze sa vyhovarat kolko chce, nemal robit tlacovky ako to je vytendrovane, a vsetko najlepsie pripravene vo vesmire a potom bla bla bla
Obidvoje je blbost, tak ako aj Gripen alebo F16 , ak chceli iba sluzit v NATINAMDS, na strazenie dopravnych lietadiel stacilo by aj korejske FA-50 a stoja polovicu co f16 alebo Gripen. Ak chceli udrzat a mat vzdusnu nadvladu nad slovenskym uzemim mali radsej ist do F-35, vyslo by to lacnejsie a v horizonte zivotnosti cca 35 rokov by to bol aj lepsia investicia.
Su to fajnovky, ten plesaty napoleon Nad bol tak strceny v zadku amerikancov ,ze podpisal neuveritelne kraviny ohladom technickeho vybavenia zakladni a letisk. napr f16 musia mat vyhrievane hangare inak pada zaruka, :D a podobne smakociny
Alzaka klamu o postupe obrany, ale to ze dosiel o najvecsiu kompresorovu plynovu stanoci, mu radsej nepovedali, :D
Hlupana Nicholsonova : „Neprekvapil ma útok na politika. Prekvapilo ma, že obeťou je Fico….Vždy som si myslela, že udierať bude ruka extrému do nejakej peknej liberálnej tváričky.”
„Takže takto si to progresívci naplánovali!,“ píše exposlanec.
Takze ak to nieje zlata 4ka propagandy, Nko Sme aktuality/ktorych majitej je vysetrovany po celom svete/ a pravda, tak vsetko ostatne su konspiracne weby ,ano? Uricte Sramova je lepsia novinarka ako nejaka hanzelova alebo ten je*ko kovacic, aspon neskace do reci
kto povyhadzova skusenych agentov UOUC? urobil tam rodinkarstvo o ludi ktori nevedeli skoro prejst ani fyzickymi previerkami? uhadnes? pomozem ti napovedou, naj amaterskejsi politik naSK
Ste sa pomylili ,za VELA PENAZI, MALO MUZIKY, tak by to sedelo, napr prilozis 2 tisicky a mas napr v sorento v automate a o Sportage ani nehovorim. alebo nieco z hyundaiu
za aku slobodu? to je taka urban legend ukrajinci nikdy nebudu slobodny, ci vyhraju alebo prehraju
ale ale co tak zrazu ovecky zase kvilia,, Ked bol vydany na putina krochkali ste blahom, a ked je konecnce pravom vydany za genocidu, tak uz neni dobre ze. lebo jaaj ,sme zabudli to je demokraticka genocida v gaze
Presne tak, este aj medzi tretinami im davaju tak hlupe otazky sa cudujem ze im aj odpovedaju.
Ked bude povinne dam ti ich desiatky :D
nedostanem mesiac zaplatene odchadzam, hned na inspektorat prace. ono totiz nevyplatenie mzdy je trestny cin, co malo ludi vie
Odporúčame