nepochopil? naco robi komedie z protileteckym utokom ,pre novinarov, ked ziadne strely ani drony neboli nad ani v blizkosti kyjeva? len aby si dalsia stetka z komisie mohla povedat ake straaasne boje su v kijeve, ze museli utekat do krytu
nepochopil? naco robi komedie z protileteckym utokom ,pre novinarov, ked ziadne strely ani drony neboli nad ani v blizkosti kyjeva? len aby si dalsia stetka z komisie mohla povedat ake straaasne boje su v kijeve, ze museli utekat do krytu
Samozrejme ze ma pravdu zato ze ty si slepy a hluchy on nemoze, EU parlament sa ma v prvom rade starat o vlastnych obcanov a nie skorumpovanych ukrosov, neustale im posielaju miliardy ktore uz ani ńemaju na ukor nas vsetkych, Moja vojna to nie je, ani nikoho z EU, tak nech ukrosi premna zamna idu do prdele, to len si dosadeny uradnici z komisie zacitili € s nerastnych surovin z ruska
A dalsia vec pises ,ze menili pre pripad velkej ,vojny, vies na com vyhral komediant volby? ze ukonci boje v donbase a zaruci mier s ruskom, a neutralitu ukrajiny
TY tiez sem trieskas hluposti a hras sa na nejake inteligenta, das sem clanok 108 a 112 ani si si ho neprecital, nechce sa mi hladat ukrosszsku ustavu ci to je pravda, ale verim ze nie, ale jemu skoncil mandat a clanok 108 a 112 hovori o predcasnom skonceni, ale jemu vyprsal mandat, Takze aj odla ukro poslancov sa mal obratit na ustavny sud, ale kedze tam nema zrovna podporovatelov, tak sana US neobratil. a cakam na to nase znenie uz ked si taky expert na ustavu
A zas tam bude zobrat dolare a zbrane ,daj daj daj, jak nejaky rumun na ulici v londyne
Ale ukrajinci to nemali chapes,menili ustavu po majdane a daj mi sem odsek nasej ustavy kde hovori nieco o volbach a stannom prave, rad si to precitam Dakujem
Pentagón sa rozhodol stiahnuť americké rakety M982 Excalibur z Ukrajiny, informovala agentúra Interia. Ukázalo sa, že sú úplne neúčinné proti ruskej armáde – tá ich neutralizuje pomocou systémov REB, ktoré potláčajú signál GPS. Pre AFU je to veľká strata, píše Filip Mielczarek pre poľské noviny Interia to bude nejaky HOAX aby najmodernejsie zapadne zbrane nefungovali, zase ruska propaganda :D Hlavným problémom je potlačenie signálu GPS. Ukrajinci zistili, že tieto rakety najčastejšie neutralizujú ruské komplexy Pole-21 a stanice R-330Zh Žitel. Tie môžu rušiť satelitnú navigáciu, ktorá sa používa v strelách M982 Excalibur.
Podľa zverejnených údajov klesla účinnosť zasahovania cieľov týmito raketami na 6 percent. To je príliš málo. Pentagón sa rozhodol stiahnuť tieto rakety z Ukrajiny,
Hlupy ste obidvaja a nechcete citat s porozumenim. .Nedame ani naboj ZO SKLADOV SLOVENSKEJ ARMADY A ZADARMO ako plesaty k-kt NAD- Na komercnej baze nemoze zakazovat sukromnym firmam podnikat nie? nepredaju oni ,predaju ,nemecke,ceske firmy KAPIS? BLBCI dookola verklikujete to iste ako pokazena platna
ZAujimave ze ked sa uz v roku 2015 chystali a vyzbrojovali na vojnu tak zmenili ustavu o clanok, ze ked je stanne pravo nemozu sa konat volby, tak uz len dosadili figurku komedianta:D
Presne tak, ale to tieto liberalno progresivne mysi nikdy nepochopia, ,Treba si vypocut rozhovory M s vincourekovou, Kopu ludi ktorym este ostala seda hmota by mozno pochopili co sa vtedy dialo, ako nas chceli doslova zozrat zapadne elity. Nebol neviniatko, ale mal to v hlave zrovnane, a skoda ze nevysly jeho plany, z dosledku chamtivcov v jeho vladach
Je to kravina, Odkial vystrelili tu raketu?
AJ ten horiaci zasobnik nejak nepasuje, Letela tam strela Neptun ktora ma dolet 280 km, aj keby ju vystrelili priamo z krymu co je nepravdepodobne, tak vzdialenost Kavkaz ropneho terminalu je vyse 600 km tak odkial vystrelili ten Neptun?
Tato fiflena sa ukazala ked chcela poucovat pri tom rozhovore Klausa a Meciara, ktori to nakoniec nevydrzali a odisli z debaty :D riadna hanba, to nie je novinarka ale dalsia progresivna aktivistka.
Uz aj briti tusia vo co go, ale samozrejme narozkaz progresivcov nakoniec nazov clanku zmenili ze treba viac zbrani pre ukrosov, :D progresivna rakovina je rozlezena o celej europe. Ale nastastie web si pameta :D https://web.archive.org/web/20240528185507/h…
vynechal si tabletky dnes? :D
Este ze nesiel hrat do izraela, neviem co by ste potom kvilili pri tych 20 tisic mrtvych deti a mladistvych
ze ty si alkoholik, tebe sa o tom chlaste aj sniva, ale ako vravis treba tych okupantov likvidovat havne tych ktory maju 800 zakladni po celom svete, pravdu mas
NO ze daj znenie toho medzinarodneho prava, debilko, uz len posielanie municie a s300 a Migov do krajiny konfliktu bolo porusenie nasej ustavy, nieto este medzinarodnych dohod
A toto je cisty priklad pseudonovinarky, ktora ide stylom cim viac si vymyslat, a kopat do smeru tym lepsie, a asi aj vyssie premie, minuly clanok plny vymyslov a klamstiev, a diskusiu radsej zamkla, Treba to radikalne preriedit a povyhadzovat takuto svoloc, Teraz nariekate ze vyslo na svetlo nejaka karta novinarov ktorych treba vyhodit, ale Remisovej pexeso ste si vesali na stenu a zdielali kade tade. Vlastna medicina vam zrazu nechuti
JA to hovorim stale, o peniaze furt na prvom mieste, Solidarita sa pozaduje iba z nasej strany, ostatnym ako nemecko ,francuzsko a spol sme len kolonia na zdieranie. n.a.s.r.a.t na celu zberbu, postavit dalsie aspon 2 atomky, a zvysovat potravinovu sebestacnost, a radsej vyvazat ako dovazat.
Odporúčame