Toto napise clovek bud nevie alebo nechce vidiet vyhody viac objemovych a tazsich aut.Vyssi posed,vecsi prehlad a hlavne BEZPECNOST,pri dnesnych iditotoch ktory si cesty mylia s okruhmi a svojou jazdu bezhlavo ohrozuju vsetkych na okolo,neposadim zenu s detmi do 3 valcovej veci ktora vazi tonu aj s vedla stojacim autom,tak som vnutorne ako tak ubezpeceny ze ked nastane situacia na ceste ,tak ze moja rodina vyjde z toho obstojne, ako nejaky trulko ktoremu nieco nevyjde lebo si myslel ze ano.UZ som tu raz riesil s fanatikmi na 3 valce, ked som povedal ze bezpecne okolo 3 sek predbehnem auto ktore brzdi premavku ,kde sa neodvazi ist rychlejsie ako nejakych 70/80 ,/co mu samozrejme nemam za zle,ak sa na to neciti/ tak mi hned davali vypocty, ze sa to neda,,no da, kuk video ,https://youtu.be/xSe80BZqnbY?t=119 ale relevantnej odpovede som sa nedockal, Nemam nic proti 3 valcom, kazdy nech si kupi co chce ,ale rad by som videl vedla seba rozobrane po 300 tisic km 3 valec a 6 valec


