Most v Hlohovci čaká skúška zaťažiteľnosti. Otvorenie sa odkladá
@stalbert aspon netrep, Viskupic si na tom moste postavil predvolebnu kampan do prvych VUC, ze vyriesi aj krizovatky pred a za mostom a rekonstrukciu, neurobili ani prd, hlavne ze sa na proteste promenadovali po prechode pred mostom jak lacne prostitutky. potom zrazu po 2,5 roku zacal slubovat obchvat mesta, co je nerealne a je to jasne aj detom v skolke ze obchvat v HC v zivote nebude aj keby si zajtra postavil na stol 2 miliardy eur.
Zaujimave ze ta ista firma SMS stavia o nieco kratsi most ako v hlohovci ponad Ondavu pri Trebisove.zacali v marci a koncit maju v januari, a nie je drahsi ako ta "rekonstrukcia"
Som zvedavy ci aspon osadia poriadne Tenzometre pri tych skuskach, lebo cela ta rekonstrukcia je biedna.