si fakt blokovany ale v tej veci na krku
si fakt blokovany ale v tej veci na krku
ste falosne onuce, bijete sa tu za prava psychicky narusenych jedincov zo smiesnej komunity, s ktorou realny gejovia nechcu mat nic spolocne, ale teply prezident vam zrazu vadi , pokrytci, mne osobne nevadi ze je gay,je to jeho sukromie
teraz by to chcelo aspon -30 2tyzdne, mozno by ho konecne povesili
Dvaja starci ktory uz ani netrafia na zachod, vytiahli zo suplika list ktory pisali uz v roku 98 navlas rovnaky, pravy odbornici sa za nich hanbia, staci si vypocut rozhovory
samozrejme vsetci su zly len on je chrumkavy aj s tymi hopsajucimi konmi, proste je to zmrd, ktory vydieral a chcel byt ministrom vnutra :D
zase si vymyslas, ako 5 rocne decko si rovnaky ako tvoj vzor sociopat matovic, daj zdroj tych tvojich klamstiev kde francuzi vysudili 14 miliard
vsetkych :D retardovi z osobitnej ostala uz len superkorupcnicka von lajno a superzobrak fetak alzak, vykvet eu
tak nie je povinna, ale ked tam niekto nie je ako napr fico tak ho nepozvali ano? :D dr be ti riadne teda, ale dobre, aj pre teba vychadza slnko tak ho uzivaj, ja som teda nikde necital zeby sa tam fico dral ,ty uboziak
Kam smeruje? vy hlupe tupela, dajte jeden dokaz o tom ze fico povedal ze vystupime z EU, a ze kto rozostvava krajinu, opozicia nema nic pred hubou len to ze vystupujeme z EU a to na jednoduchych slnieckarov plati, a potom vyplakavaju na protestoch na ktorych ani nevedia preco protestuju
dokoloa tie iste kraviny plynu mame dost, ty vajco, ale prichadzame o love za tranzit, a fetak porusuje predvstupove dohody ktorym sa ukrostan zaviazal ze neohrozi tranzit energonosicov.
jeidny nerpiatelia slovenska ste vy progresivne posahane slniecka, ale uz vam zvoni umieracik, vsade naokolo a vas by som deportoval ,a bol by klud na celom slovensku
takze aj zastupcovia USA, Japonska Talianska francuzska, velka britania a kanady su extremisti? ked tam niesu? prosim ta nevymyslaj si stale hluposti, si myslis ze nevieme citat ako tvoji kolegovia tupe ovce co cakaju co zeverejnu Nko a smecko? India tiez nie, cina, detto , bude tam len alzak zase zobrat, a uz ho ostatny nemozu pocuvat
Pozres ofocialne kanaly PS sekty a tam 400 videni, tam 700 videni, tak nechapem aco sa snazia podsuvat media aku maju podporu, ako protesty ked sa protestovalo proti matovicovi, bolo niekolko tisic ludi a nase media napisu ze par stovak, a teraz ked bolo max 5 tisic ludi na namesti, tak div ze nenapisu ze prostestovalo 6 milionov slovakov
Zakazuje tymto darmozracom hrat alebo ako? ci len vsetci boli nasaty na "penazovody" bez roboty ci ako mam tomu rozumiet, ved im ministerka nezakazuje vykonavat pracu, SND normalne funguje
Polak ako splnomocnenec dostal cez 340 milionov eur na romov , tak sa treba spytat jeho kde su peniaze a co za ne urobil pre tu indiansku komunitu
Ještě nenadešel čas, aby Česko a Slovensko obnovilo zrušené mezivládní konzultace,“ uvedl ministr zahraničí Jan Lipavský v diskuzním pořadu Partie na CNN Prima News.
Za problematické označil některé výroky slovenské strany, které „směřují k bezpečnosti, válce na Ukrajině a na Blízkém východě“. https://www.echo24.cz/a/HLwaw/zpravy-domov-l… https://www.echo24.cz/a/HNz5t/zpravy-svet-sl… jako klasicky pepik toho nakeca az moc :D
Presne ako si povedal, stat stoji a pada na SNG, naucili vas novu frazu, a ste taky odvareny z toho ze to pouzivas aj doma na zachode ty rozpad statu :D, tlieskam
odchod do fabriky na 3 smeny , darmozraci , naco vas tam bolo cez 300? ste sa hrali na louvre ci co?
stavim 100e ze migalito sa prehopsa na tej umelej kravine az k protislovenskej sekte, PS, tam zapadne :D
nejak ti v tej rovnici ty "makler" chyba taka malickost a to OPEC ,ale nevadi "makleruj" dalej na amerikanskej burze :D
Odporúčame