vsak ukazal, ze sa stretli dvaja retardovany blbci ktori ziju v bubline a nie v realite, jeden nelegitimny prezident a druhy nesvojpravny potkan ktory ani neda zmysluplnu vetu dokopy
vsak ukazal, ze sa stretli dvaja retardovany blbci ktori ziju v bubline a nie v realite, jeden nelegitimny prezident a druhy nesvojpravny potkan ktory ani neda zmysluplnu vetu dokopy
vsetci chcete aby fico isiel prec, ale kto namiesto neho? PS ? a viete mi napisat par ludi co budu ako ministri? ta co " nememoruje" alebo Truban co chodi po skolach a deckam rozprava ake su DROGY "FAJN" a ze b trip je vyborny? to fakt? spisiak ako minister vnutra? vsak ten neposklada jednu vetu dokopy, a dalej? to fakt mate klapky na ociach a nevidite ze nie je ziadna alternativa? Jedine co Simpecka vybavil pre slovensko boli pokuty ked chodili po EU parlamente a vyplakavali a kydali na slovensko. vy ozajt chcete drahe energie a ako podla sulika trh vsetko vyriesi?
Bu bu bu uz su pri liptovskom mikulasi? vcera este bojovali lopatkami, a kradli cipy z pracok, ci s nieco zmenilo?
debilka mas fotra ty, lobotom, keby putin chcel zivit dalsie miliony ludi tak prejde ukrajinou ako izrael pasmom gazy, Európska komisia v utorok poslala Ukrajine finančnú pomoc vo výške takmer 4,2 miliardy eur. Financie sú určené na „udržanie chodu ukrajinského štátu, Finančné prostriedky sa použijú na vyplácanie miezd a dôchodkov, na poskytovanie základných služieb. Citat hadam vies ty inteligent
Kedy si z progresivci uvedomite ze ukrajina proste prehrala, ten stat neexistuje, to vam nevadi ze cela unia sa sklada na chod statu zakladne vydavky, a pri tom nie je ani clenom unie ani tak 10-15 rokov nebude, a v Nato niky nebude?to ste ozaj tak zaslepeny ako zbytok tych nacistov v EU ze nechaju normalne zbankrotovat celu uniu? Alzak teraz pyta 250 miliard euro, ale nie na obnovu krajiny ale na presnejsie zbrane z dlhsim doletom.Kvoli jednemu skorumpovanemu statu ste ochotny potopit 30 krajin?
slniecka koho teraz obetujete na majdan?
todova potom bola co? ta si vysexovala komplet cele spisy + navymyslala rozpravky kade tade, a teraz dokonca burcuje ze treba tu spravit majdan, sliepka jedna vytreta
a co vrieska plesaty plagiator alebo psychopat na namestiach? aha to sa sem teraz nehodi, jasne, tak sorry
presne si opisal progresivne slniecka, vy ste mor ludstva, ale uz sa to otaca, a pojdete na smetisko dejin
internet si pameta, tak si najdi co povedal prezident vtedy na rusku mensinu zijucej na donbase, ty agent
mazu jedna radost :D
to kvicite akurat tak vy slniecka, ste sa do+srali ked to trump povedal, aj trudeau radsi skoncil lebo vie trump neznasa progresivne slniecka :D
obidvaja aj s kaja company ste vypatlany hlupaci, zacnite citat aj nieco ine ako Nko a sme. a nie furt verklikujete dookola aj zo simpeckom ze nas fico taha na vychod do moskvy, tak sa vas normalne opytam, to aj trump taha washington do moskvy? aj scholz berlin do moskvy?, papez ,? alebo macron francuzsko do moskvy? lebo ti vsetci sa chystaju rokovat s putinom
vy ste fakt jak po lobotomii slniecka, Opýtal som sa: ‚Máte v pláne zabiť Zelenského?‘ On odpovedal: ‚Zelenského nezabijem‘. Potom som mu povedal: ‚Rozumiem tomu tak, že mi dávate slovo, že Zelenského nezabijete‘. On (Putin) povedal: ‚Nemám v úmysle zabiť Zelenského‘,“ uviedol Bennett v rozsiahlom, päť hodín trvajúcom interview. Naftali Bennett vtedy podľa vlastných slov okamžite po stretnutí s Putinom zatelefonoval Zelenskému, aby ho informoval uvedenom prísľube. „Ste si tým istý?“ spýtal sa ho ukrajinský prezident a Bennett mu odpovedal „Na 100% vás nezabije!“ vtedy ten nelegitimny potkan vyliezol z bunkra kde bol dosr+any uz tyzden a postavil sa pred kamery, ze on sa putina neboji
ukrajina, pobera rusky plyn dalej, pretoze je pre nu najlacnejsi, tranzitovala tiez pretoze ma z toho €, a aj chcela dalej,aj o tom rokovalo v lete aj teraz. len ktovie co sa stalo na stretnuti macrona s trumpom a fetakom /vsetci sa zhoduju ze to zastavil aby sa strcil trumpovi do analu aby uSSaci mohli dalej dovazat ich plyn kedze trump vyhlasil ze da otvorit naplno ich tazbu. To ze m ponukol kompenzaiu za tranzit je kravina, ale bol to sprosty korupcny uplatok aby zahlasovalo slovensko o vstupe do nato, tolko k tej tvoje svatej demokracii nacistov ukrostanu, a mozes sa zase vyliat ako vzdy,
ten potkan "nikdyvamtonezabudnem" aj cela opozicna zoo este pravdu ani raz nepovedali
a posledne 4 roky sa tu co robilo?
to bolo spravne, ale aky vyznam mali zatvorene okresy a hranice otvorene? ty myslitel?
uz zabudol ten plesaty potkan, a jeho hlasy kupene z indie v relacii na telo? ale uz sa mu to krati, " pojde do teplakov :D
o S300 a migoch sa nema s tebou ani vyznam bavit, ale noze povedz ake najnovsie zbrane od spojencov a ake miliony ze to mame od EU? kolko PVO od "spojencov ze to mame na SK?
Odporúčame