Megahlupák je ten čo podporuje Viktora Horthyho.Skoda že sa tak málo písalo o 100 výroči Trianonu.20.5.2020 mal regent madarského královstva prejav k tejto najtragickejšej historickej udalosti ludskej civilizácie.A mal ho priamo na slovenskej hranici.Vykrúcal sa, používal dvojzmysly ako sa dalo,ale nakoniec to vybalil,západ týral Madarsko, a treba budovat mocnú madarskú armádu a až bude čas a príde historická chvíla tak viete čo treba urobiť. Ako sa hovorilo za vojny, madaron Béla Tuka, zapredanec Sano Mach, osudu neujdete ani hnevu národa.

