Je to celé choré a musí to konečne prestať.Naštastie liberáli a lavičiari všade prehrávajú volby,lebo všade si ludia vedia zrátat 2+2, a ešte treba aby sa Ruska po Putinovom odchode chytil ozajstný Rus a nie nejaký prašivý špinavý po sláve bažiaci Despota lebo to je je hlavná hrozba.Multikulturalizmus a dovoz imigrantov musí prestať.Ze chýba pracovná sila? Počuli ste o Umelej inteligencii čo polovicu z nich nahradi? Co sa týka rusofilov, to akože presne chcete teplošov presvedčit aby boli zase hetero? To nie je naša ani vaša úloha,lebo nič také sa nedá urobiť.Putin si svoje sny prekombinoval a po jeho smrti a volbách na Západe musí znova nastat normána doba Europanov.

