593. deň: Kuleba: Ak Ukrajina prehrá, bude to znamenať koniec Európy
Haha, ešte sa posnaš a uveríš tomu ty rusokripel. Každý kto si raz za pol roka prečíta ekonomické správy vie že EU zmenila 2017 metodiku ale zabudla zarátat minulé dáta, preto je Rumunsko pred nami,o Grécku ano nehovorím, to je tragédia, ale aj tak sa to akože stalo 2017 ked nám vládol SMER,čo len udržiava štát a nič nerobí. Sankcie na Rusov neplatia, dokial mozu čerpať zo svojho nasporeného Fondu národného bohatstvo čo akože malo byť doteraz na dôchodky, teraz je už na vojnu.Všetko dovážate z Cíny, a ešte ste tak drzí že im chcete po páde rubla na 100 ku 1 k USD zvýšiť cenu vyvážanej elektriky, aj ked iba Cína drží Rusko nad vodou.Nakoniec, sama má obrovské problémy a obsadenie ruského trhu im môže trošíšku pomoct. Rusi sú zvyknutí na chudobu, ale nie mestská vrstva, a ak Rusko neudrží front tak to je koniec. Ale to Západ nechce, ani Scholz nechce dodať Ukajine Taurus, lebo sa bojí pádu Ruska, každý vie že zakaždým ked Rusko prehrá vojnu bud padne režim alebo sa rozpadne krajina.