Po KRVAVOM prevrate na Majdane mali už 3x volby, nič také v Rusku neexistuje. Co budú teraz ludia v Nigery žrať?Tie ruské zástavy čo im rozdali Vagnerovci? Rusko má viac ropy ako Saudská Arábia, vysvetli prečo a akým zázrakom majú v tej azijskej despocii polovičné platy a dôchodky oproti chudobnému Slovensku? Je to velmi velmi divné, ja mám vyštudovanú ekonomiu a nedokážem na to príjsť.To bude ako v tom filme Zvláštnosti ruskej polovačky.A čo si ty zač? Praslavjan z roku 1848? Prečo sa Rusofili nakotili zrovna na Slovensku a Bulharsku, ked všade okolo sú normálni ludia? PRECO práve Slovensko? Co sme komu uroibili?

