Ty velmi zdatný v dejepise asi nebudeš že?
Ty velmi zdatný v dejepise asi nebudeš že?
Putin zase pred mesiacom tvrdil že za jeden večer zničili 311 tankov.Takže VERIME:-)))))
To určite.Klameš ako Rus, tie lode boli kontrolované v Bospore.
Zvyšok sveta okrem teba ju tak volá, škoda že tvoj názor si môžeš dat do svojho predného otvoru.:D
Myslím že budeš smutnučký že neskočia.
Dnes žrebujú Ligu majstrov, nejak tam nevidím ruské kluby, môžu pozerat v televízii:-))))
Tak prečo sem chodíš?
Nech pokračujú. A budú sa zase veeelmi diviť, že prečo po vojne sankcie neskončia,ale budú desatročia, dokial z nich nebude druhý Irán a Kuba.
Tie bojové komáre a cvičené hady:D
Wau, rusofil čo vie po anglicky, zriedkavý ako 29. február. Učnovkári a dôchodcovia obyčane anglicky nevedia, tak ty si môžeš prečítať titulky čo odkázala Meloniová:
Madari tu žijú 1000 rokov, toto sú Stalinovi kolonisti po WW2. A tuto máš z Moldavska:
A kto to tam našiel?
Ruská reklama na protezy pre vojakov:
Lotyši sa s tým nepárajú:
Co čakať od divochov z Azie. Sak Simonjanová na konferencii za prítomnosti Putina už pred mesiacom hovorila že ich JEDINOU nádejou je vyvolať hladomor.
Bulharský parlament odhlasoval koniec pre ruský Lukoil v ropnom terminále v Burgase. Podla navrhovatelov Bulharsko nebude financovat ruskú agresiu.
Azijské hordy zničili sklady obilia a prístavné zariadenia. Co dodat, orientálci.
Má celu pre dve osoby.Asi tuším kto je tam s ním:
Konašenkov po 4 mesiacoch tvrdil že zničili vyše 2000 tankov:-)))
Starosta Odesy nahral odkaz pre Moskviče:
Odporúčame