Tereškovova je nechutná osoba. Už 60 rokov žije len zo svojej slávy,teraz je poslankyna.Pritom pred aj počas vesmírneho letu sa nervovo zrútila ale odvtedy je na ten len pyšná ako pávica.Niečo ako Howard Wollowitz z Teorie velkého tresku.
Tereškovova je nechutná osoba. Už 60 rokov žije len zo svojej slávy,teraz je poslankyna.Pritom pred aj počas vesmírneho letu sa nervovo zrútila ale odvtedy je na ten len pyšná ako pávica.Niečo ako Howard Wollowitz z Teorie velkého tresku.
Dnes nikto, ale včera alebo predvčerom 29 ročná hádzanárka.
Tí najjednoduchší uverili ze Gagarin niekedy bol vo vesmíre.
Niekolkokrát menili verziu, ako ho našli na Zemi, napríklad údajne rolníci na vidieku čo ani nemali televízor k nemu pribehli a kričali Gagarin,Gagarin!,pričom let bol tajný, lebo niekolkokrát predtým už nevyšiel, ale oni ho poznali, alebo Jurij popisoval aké časti Zeme videl z kabíny a ani nad nimi neletel, bola toho celá kniha.
A načátal ju ešte 3x, až do roku 1973 ked pristávali na Mesiaci:D:D:D
Elon Musk sám povedal že každá minúta nad zemou bude úspech.Sám s tým počítal.
Madar len spýsal čo tvrdili, ako často menili vyhlásenia,a nezmysly čo hlásili aj čo hovoril Gagarin.
Nový level Cárovej vlády v Svatej Rusi.Vojaci na fronte Speciálnej vojenskej operácie dostali velkonočné balíčky s obrázkom Putina ako svatého, aby sa k nemu modlili:https://pravda24.cz/hlavni-zpravy/ruske-voja…
Pristáli tam ešte niekolkokrát potom. Ale že bol Gagarin vo vesmíre môžu verit dnes len malé deti, už v 60tych rokoch vyšla kniha od jedného Madara kde spýsal všetko čo si Rusi aj Gagarin navymýšlali. Aj vtedy predpovedal že ho nenechajú dlho nažive.
To mali vtedy Moskovania toho Cára čo chodil po celej Europe a kopíroval čo nebolo pribité?
Typické pre Rusko bolo že po volbách ked zvítazila pravica s podporou protimoslimských Svedskych demokratov , tak ruská ambasáda zverejnila tweet o "alarmujúcom" výsledku volieb vo Svédsku:D:D
Takže Hlas neplánuje ísť s povolbách s Ruskom ako SMER?
Krvavé oči má ficko vždy ked je v televízii, neviem čo si dáva pred vystúpením,možno niečo podobné od čoho Cárovi opuchla hlava.
Ruská kolaborantka čo obdivuje Cárových vrahov čo,prepadávajú, okupujú a dobýjajú okolité krajiny ako Gruzínsko,Moldavsko,Bielorusko a Ukrajina a chcú zotročiť východnú Europu ako kedysi, dakujem, také tvory ako ty by si mali ísť užiť Cárovo samoderžavie do tej euro-ázijskej despocie.
Sak preto narušujú ich vzdušný priestor, lebo sa nich idú zvysoka.
Polícia už pred rokom varovala že podpora útočnej vojny je v SR trestný čin, to je len pre teba.
Rusi zásobovali Hitlera do roku 1941,ešte v predvečer invázie išli do Nemecka vlaky s pšenicou a prúdila ropa.To ti v Moskve zatajili že? Potom od roku 1941 zásobovali Rusko USA.
Rusofili žiadnu inteligenciu nemajú a ani nemali, pravdu máš že merať s tebou inteligenciu je nemôžné.
Povedali to po smrti stalina, sám Stalin to povedal už Teherána 1943.
Rusko v duchu svojich tradícií zaplavila vlna vzájomného udavačstva, udávajú študenti učitelov, učitelia žiakov, susedia kolegov, spolucestujúcich v metre, aj neznámych ludí v reštauráciách pri vedlajších stoloch:https://cnn.iprima.cz/poslouchaji-hovory-v-k…
Odporúčame