Rusofili žiadnu inteligenciu nemajú a ani nemali, pravdu máš že merať s tebou inteligenciu je nemôžné.
Rusofili žiadnu inteligenciu nemajú a ani nemali, pravdu máš že merať s tebou inteligenciu je nemôžné.
Povedali to po smrti stalina, sám Stalin to povedal už Teherána 1943.
Rusko v duchu svojich tradícií zaplavila vlna vzájomného udavačstva, udávajú študenti učitelov, učitelia žiakov, susedia kolegov, spolucestujúcich v metre, aj neznámych ludí v reštauráciách pri vedlajších stoloch:https://cnn.iprima.cz/poslouchaji-hovory-v-k…
To musí byť ale velmi slabý rezim ked musí na doživotie do pracovných táborov zatvárať bezvýznamných ludí. Asi ako otca tej malej čo nakreslila obrázok stop vojne.
Speciálne pre teba, už pred rokom polícia SR varovala že podla zákonov SR je podpora útočnej vojny trestná.
Už Winston Churchill-to je ten čo na rozdiel od Stalina odmietol Hitlerovi ponuky, povedal že budúci fašisti si budú hovoriť antifašisti:D:D
Tak kde a kedy zachránila tá Svatá nevolnícka Rus aj s jej samoderžavím Slovanov ešte pred 20.storočím? Nejaké skazky z Nestorovej kroniky?
Nie vdaka tým čo ich zavraždili - orientálni dobyvatelia?
No neviem, oni hovoria, že práve rozkazy plnili, kvôli disciplíne. A to že obyvatelstvo hovorí po rusky nič neznamená, aj v Charkove hovorili po rusky a postavili domobranu čo zahnala inváziu.
Tí Američania sú takí zaostalí oproti svatej Rusi - Tretiemu Rímu a jeho svatom doživotnom vodcovi. Ani nezorganizovali pod mušketami "referendum" o pripojení Iraku aj s jeho ropou k USA,ale nechali tam urobiť nejaké volby kde vyhrali rovno proiránski klerici, ani neodviezli 20 000 irackých detí do USA do "letných táborov" s tým že už ich dajú rovno na adopciu do amerických rodín, proste, tak ako boli Sovieti prví vo vesmíre, ako prví uzavreli dohodu o delení Europy s Nemcami, tak sú zase v 21.storočí prví. Prví aj schválili zákon o "paralelnom importe", čomu sa v preklade hovorí štátna krádež duševného vlastníctva.
Nezabili ich náhodou Cárovi otroci?
Maruška Zacharova zase perlila, vraj Cesi vyrábajú zbrane pre Ukrajinu tak ako za vojny pre Hitlera.Akurát jej v škole neprezradili že Cesi boli okupovaní, zatial Sovieti ked zásobovali Hitlera ropou,pšenicou a železnou rudou 1939-1941 a gratulovali k dobytiu západnej Europy nikým okupovaní neboli.
Ruská vojenská výchova v škôlkach a základných školách, autorské práva má islamský štát:https://cnn.iprima.cz/misto-tanecku-a-fotbal…
To vám čítali u vás na geriatrii?:D:D
Vela vecí som o Ruských bájach a povestiach netušil, to máš pravdu. Ale ked ten Tretí Rím stále prepadávajú aby mu ukradli to nerastné bohatsvo čo majú iné robiť než dobíjať susedné štáty?
Máš pravdu, a hlavne je divné že Svédi od napoleonskych vojen nikdy nebojovali, ale zato Východná Despocia vedie vojny neustále a armáda je tam božstvom.
Argentína, pred 100 rokmi jedna z najbohatších štátov sveta, kam odchádzali za prácou Europania, je už otravná ako neustále dookola krachuje a neustále pýta pomoc MMF, čo sú zakaždým vyhodené peniaze, lebo zase aj tak zase vždy skrachuje, o inflácii skoro 100% škoda hovoriť.
Rusi majú jednoznačne lepší vkus, posledný rok sa asi cez sociálne siete rozmohla výzva ako vypadávať z okna, alebo sa samozavraždiť aj s celou rodinou, pre istotu viac rád do hlavy.
Ty si neutrálny ako Simonjanová:D Jednému čo bol drzý som za jeho reči papulu natrhol.
LOL, ty si myslíš že sa zabije prá desiatok či stoviek Svédov? Vieš že v iných krajinách necvičia ako v Rusku?:D:D:D
Odporúčame