prajem taký zákrok aj na teba.
prajem taký zákrok aj na teba.
aspoň nemusia hrať kvalifikáciu na budúce ms. pekný výsledok, ale treba povedať, že od prvej štvorky vždy schytajú debakel.
len ďalšia sprostosť z dielne matochunty. nevedia, čo by našli tak vymyslia sprostosť o porušovaní dôvernosti ústneho prejavu. fakt tototina na kvadrát. ja že zas nejaká korupcia a založenie nejakej imaginárnej skupiny a ty tu vyrukoješ s účelovým stíhaním za doslova volovinu.
v diskusií k inému článku som popísal, aké svinstvá robila gambatá prokuratúra a niektorí sudcovia. tak tu spomeniem len nezákonné väzby trvajúce aj takmer dva roky. tu niet na čo čakať. úšp závažným spôsobom porušuje práva obvinených. posledné rozhodnutia európskeho súdu v prípade skutočných zločincov musia byť varovaním pre každého. úšp sa jednoducho zvrhla na organizované skupinu zločincov, ktorej jediným cieľom bolo odstaviť politického oponenta. článok sa mi zdá vyvážený, autor sa pýta, nerobí len odsudzujúce závery ako napríklad repa.
zato tí ukrajinskí sa nejakým zázrakom rozmnožili.
myslíš tým laška, dostála a iných komunistov v degresívnej čvarge? alebo eštebáka udavača domovníka budaja?
uvidíme, či v prípade kováčik bude schválené dovolanie. vo svetle nových dôkazov je to možné. tiež je podaný návrh na prerušenie väzby do doby dokiaľ sa nerozhodne o dovolaní. tiež uvidíme, čo na to európsky súd.
a ty? ty si tu na prechádzke? koľko dáš dnes príspevkov? budeš vôbec obedovať? dávaj bacha, nech sa ti nezaparí klávesnica aj s celým počitačom.
je len a len tvoj problém, že nechápeš a nevnímaš realitu. preto ti prajem, aby si aj ty sedel nezákonne v base 18 mesiacov ako advokát ribár. a za rovnakých podmienok. si vypočuj rozhovor s ním, ako sa k nemu správali a aké mal podmienky. vrátane špinavého a smradľavého vreca na hlave pri prevoze. z celého srdca ti prajem taký zážitok. možno potom konečne dostaneš rozum.
príliš to naťahovať nemôže. má na to dva týždne. dovtedy musí dať námietky na národnú radu. ak ich národná rada zamietne, tak zákon platí bez ohľadu na to, či to podpíše alebo nie. blokovať by to mohol ús nejakým predbežným opatrením a naťahovaním času na prejednanie.
ešte by som mal na osvieženie pamäti dodať nezákonný zákrok na haščáka, za čo sa mu musel štát ospravedlňovať tiež nezákonné žaloby na kaliňáka. nezákonnosť potvrdil najvyšší a aj špecializovaný súd. nakoniec sa mu musel štát tiež ospravedlniť. ak si to človek všetko zráta, tak niet iného východiska ako úšp zrušiť. ak by ich niekedy stíhali za založenie zločineckej skupiny, to patrí pod úšp. to budú stíhať sami seba? ako sám seba vyšetroval ďurka?
tu nepomôže zmeniť len figuríny. špeciálnu prokuratúru treba zrušiť ako celok. ten, čo podporuje nezákonnosti úšp musí byť riadne padnutý na hlavu. k vojane sa škoda vyjadrovať. tá stála vždy na strane degresívnej čvargy. a politológ štefančík sa môže dať jedine tak vypcahť.
ťapa! na polícií sa diali zákonné výmeny, nebili to žiadne čistky. úšp treba v každom prípade zrušiť. boli tu nezákonné väzby kaliňáka, gašpara, paru, ribára a čo ja viem ešte koho. taký ribár sedel v base nezákonne 18!!!! mesiacov. to nie je len na zrušenie špeciálnej prokuratúry, to je na trestné stíhanie všetkých, čo sa podieľali na tých nezákonných väzbách. už niekoľko mesiacov je na svete rozhodnutie ús o protiústavnosti zhabania celého majetku. dokonca v prípade kováčik sú také rozhodnutia ús už dve. a čo na to prokurátor šuriek? nič. nekoná, kováčikovi stále majetok neuvoľnil. zas svojvoľné konanie a zneužitie právomoci verejnéo činiteľa. nahrávky hovoria za všetko. môžete ich spochybňovať koľko len chcete. hrobárom špeciálnej prokuratúry nie je fico. je ním gambatá špina. spolu s igiotom, mikulcom, hamranom čurilovcami, niektorými sudcami špeciálneho a najvyššieho súdu založili a zosnovali zločineckú skupinu za účelom zničiť svojich politických oponentov.
už som to tu písal. nadpis je manipulatívny ako takmer všetko, o čom píšu. ak niekomu klesne príspevok do druhého piliara, automaticky mu stúpne do prvého. z toho jasne plynie, že pokles dávky v druhom pilieri nahradí zvýšenie dávky v prvom pilieri. ba ešte získa pre tebou spomínanú valorizáciu.
špeciálnu prokuratúru zrušiť treba. ak by boli poniektorí prokurátori stíhaní pre založene a zostonavnie zločineckej skupiny, kto by ich vyšetroval? či by vyšetrovali sami seba? ako to robil ďurka? vojana sa nikdy nezastala ľudí, ktorí boli nezákonne perzekvovaní a sedeli nezákonne v base. vtedy drťala hubu. presne tak isto držala pri moci matochuntu. až do posledných dní, ako len mohla. svoje degresívne postoje nikdy nemenila. vždy ich dávala najavo.
Čoho že sa bojí opozícia? Žeby toho, že ich kriminálnici budú postavení pred súd a ten rozhodne a odsúdi ich? Preto prekopávane justíciu a políciu, aby mohli byť odhalené všetky zločiny matochunty.
ja zas tvrdím, že sprostí a sprostejší ho zbúrali spolu s igiotovým lajnom. gestapák v sukni kolíková bola hlavným strojcom konca právneho štátu. tá ťapa si myslí, že sme zabudli, čo nastvárala
treba rovno napísať, že sú to špiny. im nikdy nešlo o blaho slovenska. lisabonská zmluva jasne hovorí, že prokuratúra je vnútornou záležitosťou každého členského štátu.
nech len vyhlasujú. veď matochunta v ústave zakázala konanie referenda o predčasných voľbách. oni sú tak neskutočne sprostí, že ani nevedia, aké zákony prijali. fico sa im môže z chuti zasmiať do ksichtu. ten tupý šimečka si vôbec neuvedomuje, že sa dostal pod vplyv trnafského idiota. šimečka nie je lídrom opozície. je úplne v tieni toho trnafského blázna a len mu robí užitočného idiota.
Odporúčame