prestaňte už konečne pri tej bande idiotov používať názov hnutie slovensko. je to urážka pre každého slušného slováka. a čo sa týka samotnej témy. všetko, čoho sa lajno dotklo skončilo v troskách. také neschopné tupelá tu ešte nikdy nevládli. novú vládu by som nazval vláda hasičov, lebo musí hasiť v podstate všetko čo tá lajno čvarga po sebe zanechala.


