ak nebude degresivistická vláda, tak sa nebude s čím vysporiadávať. fico isto nepôjde cestou povinného očkovania. okrem toho je jasné, že to očkovanie nič nerieši. nakazíš sa aj tak a prenášaš aj tak. pchať do seba niečo, čo má účinnosť 20% na dva mesiace nemá zmysel. okrem toho za chvíľu tu bude nový kmeň, na ktorý tá vakcína bude zaberať ešte menej.

