to školenie by sa zišlo celej redakcií pravdy. nielen tejto degresívnej vraj novinárke.
to školenie by sa zišlo celej redakcií pravdy. nielen tejto degresívnej vraj novinárke.
pred časom som daniša pochválil za triezve články. no ako sa zdá, už sa dostal do starých koľají. už nemôže byt asi nič horšie, ako vláda igiotov. taký amaterizmus sa ťažko prekonáva. na závaer. koho zaujíma nejaká radičová?
kto vie, či tí traja v tom podcaste niečo od toho šulina nevyfasovali. lebo triezvo mysliaci človek nemohol vyprodukovať takú zlátanému. slovensko na spôsob degresívneho slovenska skutočne nechcem. áno, toto bola civilizačná voľba. išlo o to, či ostaneme normálnou krajinou, alebo sa z nás stane stádo degresívcov. zatiaľ sme sa ubránili. ale presila v médiách, zahraničí a mimolvádok je obrovská. mám taký dojem, že časom to tu aj tak všetko zdegresívnie.
čo na to svet? či sa len tak prizerá, ako izrael pácha genocídu? žiadne sankcie? žiadne silné vyhlásenia? či tam len dodáme ešte viac zbraní, aby mohol izrael ešte účinnejšie zabíjať civilistov? izrael je barbarský štát.
preto som to počúval aj ja. za normálnych okolností by som to po dvoch minútach vypol.
tak úbohý podcast už dávno nevyprodukovali. chudáčikovia sa museli vyplakať. nemá to zmysel komentovať. len toľko, že dobu temna sme tu mali posledné 4 roky. a doba temna by pokračovala, keby sa k moci dostali degresívci a sprostí a sprostejší.
to nie je hotový raj, je to len dôkaz nezmyselnosti sankcií.
na rtvs skutočne nie je čo pozerať. jediná profesionálne spravená relácia je predpoveď počasia.
on nerobí zo seba debila. on ním je!
ty to už máš v gebuli riadne poprehadzované.
vedenie frakcie sa akurát tak môže strčiť do prdele. vláda ešte nie je ani menovaná a komunistická čvarga európskych socialistov už vrieska.
ako vidím, nič si nepochopil. od teba som to ani nečakal.
tak si si mal zvoliť nedegenerovanú väčšinu hlupákov. vás nedegenerovaných hlupákov je ešte menej. tak neviem, prečo by ste nám mali vládnuť vy! si len ďalší hlupák, čo nevie akceptovať výsledky volieb. tvoj nick hovorí za všetko.
mnohí sa tu môžete hanbiť za to, čo tu píšete. som volič tejto novej koalície, no v prvom rade som slovák. a ako slovák musím dôrazne odmietnuť zasahovanie nejakých európskych socialistov do našich vnútorných záležitostí. nová vláda ešte nevykonala žiaden úkon a už je trestaná. som odporca degresívneho slovenska, no ako slovák si ich musím zastať za ich názor na vojnu v izraeli. majú na to plné právo. takto to má vyzerať. niekedy treba zahodiť stranícke tričká a treba sa správať ako slovák. ak by nejakí ľudovci alebo kto išiel podobným spôsobom trestať za názor sasku, tak si zastanem aj tú sasku. lenže poniektorí ste tu veľmi chudobní duchom. riadite sa heslom, skapala mi koza, nech skape aj susedovi. takže ešte raz. môžete sa hanbiť.
zas voloviny. prázdnu špajzu tu máme vďaka matochunte. a dám krk na to, že za degresívcov by do roka boli nové voľby. a krajina by ešte viac krachovala. nemusím chodiť ďaleko pre príklady. stačí mi vidieť, čo sa deje v bratislave, kde vládnu degresívci.
igorko! ruku na srdce. nebol si aj ty jeden z tých žurnalistov, čo hnali popradskú pijavicu na hrad? neboli ste to práve vy médiá a mimovládky, čo mali jeho zvolenie na svedomí? my sčítaní sme už vtedy vedeli, že tento človek je mafoš a nikdy nemal byť prezidentom.
tupelo si ty a tá tvoja degresívna čvarga. už sa konečne zmier s tým, že ste to posrali a voľby ste prehrali.
tá skupina má v hlave prázdno a s nimi samozrejme aj ty.
kedy fico povedal, že chce s tých organizácií vystúpiť?
daj si studenú sprchu, aby si sa schladil. možno ti potom naskočí aj mozog.
Odporúčame