tá ferusová má riadne nabotoxovanú papuľu. celé to má dve roviny. tá prvá je borisov spôsob života. pri toľkých ženských musel počítať s tým, že sa objavia problémy. druhá rovina je to, že sa toto objavilo tesne pred voľbami. je jasné, že niekto veľmi chce, aby boris neprešie. áno, on do politiky a verejného života nepatrí. ale to načasovanie je až príliš očividné. vraj ju dva razy nútil ísť na potrat. tak sa jej pýtam. ty si pri tom sexe nebola? prečo si mu dovolila pracovať bez ochrany? prečo si sa nechránila ty sama? prečo si nespravila tomu koniec po prvom potrate? že by si bola zlatokopka? mne to tak vychádza. a pre štekajúcich. sme spodinu nikdy voliť nebudem. sme spodina je spoluzodpovedná za ten marazmus, čo tu máme. sme spodina bola pri všetkom zlom, čo padnutá lúza vyprodukovala.

