Duel nehodný Slovana. Belasí prišli na Cyprus, videli a dostali poriadnu nakladačku. Weiss po zápase prekvapil
fuj!!!! hanba, katastrofa, neakceptovateľné, neprijateľné. to čo tam tí slovanisti robili? takto sa hrá o vyššiu súťaž? čo im niekto do jedla nasypal nejaký uspávací prášok? alebo blížiaca sa vzbura hráčov voči trénerovi? ako môže jedno mužstvo takto vybuchnúť? a to ešte s priemerným mužstvom? tie tzv. posily sa ukazujú ako nulové. sllovanu nepriniesli žiadnu lepšiu kvalitu. zas len pozbieraní hráči z mužstiev, kde ich nechávajú vysedávať na lavičke. a do slovana sa chystá ďalší babrák menom suslov. keby vyfasovali kusov od bayernu, realu atď. tak nepoviem nič. ale dostať takúto nakladačku na cypre, tak to je neprijateľné.