tak som sa dozvedel, že sme horné uhorsko. stále hovorím, že maďarská iredenta nespí a treba sa mať stále na pozore.
tak som sa dozvedel, že sme horné uhorsko. stále hovorím, že maďarská iredenta nespí a treba sa mať stále na pozore.
po červenej za dve žlté je stop na jeden zápas. okrem toho vlado dostal piatu a v banskej by aj tak stál.
možno práve takýto emocionálny hráč reprezentácii chýba.
prečo sa tak nerozčuľuješ aj nad tým neuznaným gólom slovana? de marco mal ruku úplne pri tele. čo si ju mal dať v šestnástke dole? a čo tie rohy, ktoré dunajská nemala kopať? slovan bol lepší a basta! mal viac čistých šancí, nastrelil žrď. tak už tu toľko neonanuj.
guľa jednoznačne neuniesol prehru. sporných momentov v prospech dunajskej bolo viac, ako v prospech slovana. už prvý vyrovnávajúci gól slovana mal byť uznaný. o tom guľa nehovorí nič. a tiež tie rohy pre dunajskú, ktoré neboli. po jednom takom dunajská vyrovnala. veľkosť trénera spočíva aj v tom, že sa vie správať a uzná kvality súpera. na to guľa ešte nedorástol. slovan ten zápas zvládol výborne. vie takéto zápasy hrať. tiež slovan nemôže za to, že dunajská prehajdákala 5 bodový náskok a teraz je o 5 pozadu. aj výhra dunajskej v bystrici nemala byť.
opäť súhlas. ale to len poukazuje na to, že slovan nevyhral žiadnym podfukom. všetky góly slovana boli regulárne. takže tréner dunajskej by si to mal najskôr pozrieť a až potom nariekať.
súhlas. ale mohlo to byť aj horšie. rozhodca mohol viac podľahnúť tomu vrieskaniu maďarského davu.
treba to povedať na plnú hubu. bude to vláda degresívcov. aspoň budú ľudia vedieť, že v budúcich prezidentských voľbách nemajú voliť pezinské jelito.
s tým sa dá súhlasiť. ale v konečnom dôsledku by na každej strane pribudlo po jednom góle, takže slovan by aj tak vyhral.
platí to len v tom prípade, že uznáš, že neuznal slovanu regulárny gól. na sporné momenty to bolo 1:1. takže výsledok je v poriadku. po započítaní sporných momentov by to aj tak bolo 4:3 pre slovan. iné sporné momenty tam neboli. teraz k samotnému zápasu. takto by mala vyzerať naša liga. nasadenie od prvej po poslednú minútu. slovan mal viac šancí a mal rozhodnúť skôr. stačí spomenúť žrď čavriča.
ak začala polícia konať, tak by sa mala poobzerať aj po tom, kto to vlčanovi priklepol. a to bol náš dobre známy udavač domovník budaj.
som zvedavý, koľko intelektuálov sa nájde a bude voliť matoviča a sprostých a sprostejších. podľa mňa ich bude stále dosť. eda sa pravdepodobne zbavíme. no igiota asi nie.
ten jeho článok je číre zúfalstvo. som zvedavý, ako veľmi sa musel premáhať, aby to napísal. v podstate sa zruútil nielen jeho svet, ale aj všetkých, čo tak vehementne bránili túto lúzu.
a ešte jedna vec. na kieho frasa to vysiela verejnoprávna televízia? čo my s tým máme? či patríme pod britskú monarchiu? o ničom takom neviem. anglánom sa pcháme do prdele.
čaputke sa rozkladá krajina pred očami a ona sa vyberie na niekoľko dní na nejakú korunováciu nejakého kráľa nejakej skapínajúcej monarchie.
čo je na nej také nádherná? obyčajná, tuctová ženská. nič viac, nič menej.
isto nie toľko, ako ty tu každý deň. ty lajno v sebe nezaprieš. máš plnú hlavu smútku z toho, že sa ti to rozpadlo pred očami. to na druhej strane teší mňa. a teší ma aj to, že máš ty plnú hlavu smútku.
vo väčšine lekární to už aj tak dávno ignorujú. a tiež u mnohých lekárov. v utorok som bol niečo vybaviť u svojho obvodného a drvivá väčšina bez rúška. tak isto u môjho ortopéda už dávno bez rúšok. u zubára v čakárni nemal na hube nikto nič. je to totálny nezmysel vyžadovať handru na ksichte.
začnem od konca. tarabov návrh je logický a správny. ak niekto podá návrh na použitie platného paragrafu 363, tak iný orgán musí vyčkať do vybavenia tejto žiadosti. je tam určená lehota. takže gambatej prokuratúre sa nič nestane, ak vyčká na vyriešenie tej žiadosti. druhá vec. ak si repa myslí, že toto je prvá kauza tejto čvargy, tak je na veľkom omyle. skôr to svedčí o slepote redaktora repu, ktorý tie kauzy jednoducho nechce vidieť. tiež treba jednoznačne povedať, že za dnešnú situáciu je zodpovedné pezinské jelito. skládková mala riešiť situáciu okamžite po páde vlády. keďže heger pochádza z lajna, tak sa celé lajno môže považovať za zlodejské hnutie. stačí len pozrieť mikulcove prúsery. celá vláda je len jeden obrovský bordel, chaos a zlodejstvo.
za tento bordel je v prvom rade zodpovedná čaputka. mala trvať na termíne volieb do konca mája. a okamžite mala na tie mesiace vymenovať úradnícku vládu. tento bordel je jej maslo na hlave. príkazy spoza oplotenej ambasády nepustili. jej na občanoch tejto krajiny absolútne nezáleží. a čo sa týka igiota, všetci dobre vieme, že on zradu a odpor tvrdo trestá. tak predavač vodky si to teraz od igiota odskáče.
Odporúčame