snažil som sa pozrieť si tlačovku petra p. a druckejra. no nedalo sa. v podstate sa to zmenilo na kydanie na smer. pre pretra p. už nie je nepriateľ táto vládna čvarga ale smer. peter p. už žiadnom prípade nemôže poprieť, že to ťahá na kolalíciu s degresívcami a sprostými a sprostejšími. drucker je liberál a pravičiar. ak si peter p. myslí, že toto hlasu pomôže, žak je na veľkom omyle. a navyše začal klamať a osočovať smer. peter p. chce byť silou mocou predsedom vlády. a asi za každú cenu. možno ho táto vládna čvarga pre čosi vydiera, keď tak otočil.


