aká vláda nás čaká? len taká, aká je teraz. to si niekto zmyslí, že z trojročných idiotov sa za osem mesiacov stanú géniovia? to ani náhodou. ak je niekto tupec, tak to nezmení ani tých 8 mesiacov. či si niekto myslí, že taká remiška dostane rozum? alebo že mikulec prestane kradnúť? alebo neviditeľná ministerka kultúry zrazu začne niečo robiť? to nás fakt máte za bláznov? jediná šanca sú predčasné voľby a to čím skôr. a ten chorý nápad meniť ústavu len preto, aby si vrátili kompetencie, to je nápad totalitných politikov. a ten pošahaný redaktor iliv na tatrojke tú bandu podporuje rečami o demokratických voličoch. či tí, čo nevolia túto špinu sú nedemokratickí? to kde chodia na takéto zvrátené nápady? ja mám rovnaké volebné právo ako volič lajna. a je len moja vec, ako sa rozhodnem. niečo neskutočné, kam sme to dopracovali po 30. rokoch vraj slobody.


