ešte že si sa priznal. my to o tebe síce vieme, že s chápaním jednouchých vecí máš problém, ale priznanie je poľahčujúca okolnosť.
ešte že si sa priznal. my to o tebe síce vieme, že s chápaním jednouchých vecí máš problém, ale priznanie je poľahčujúca okolnosť.
tototina ani rampa.
boja sa občanov ani čert kríža. po nových voľbách bude treba upraviť ústavu tak, aby sa dala vláda odvolať aj referendom. je zarážajúce, že táto čvarga prijíma také ústavné zmeny, ktoré znižujú práva občanov. nepatrí k tomu len dnešný deň, ale aj napr. blokovanie vláde nepohodlných médií. o niektorých opatreniach počas covidu škoda hovoriť. jednoducho nám vládne totalita.
to celkom isto nie. ale stačilo by 76 poslancov na predčasné voľby v máji alebo júni. podstatne skôr by skončila tá agónia. teraz sa môže stať, že tu žiadne predčasné voľby nebudú a igiot s tou svojou čvargou budú terorizovať štát a ľudí až do februára 2024. ak by zuza nepotopila tú prvú petičnú akciu, už dávno sme mohli mať nejakú inú príčetnejšiu vládu. to je také ťažké to pochopiť?
ešte dobre, že tu vy lajná píšete. aspoň sa je na čom zabávať.
daniš buď chlap a priznaj, že ten paragraf ti prekáža preto, lebo ho žilinka použil u osôb, ktoré si ty chcel vidieť v base. a to isté platí aj pre vreštiacu opozíciu a pezinské jelito. žilinka nerozhodol podľa ich predstáv a prianí. preto ten útok na ten paragraf a samotného žilinku. že ste tu nevrešťali, keď ho použil v prospech nikoho z tej vašej liberálnej čvargy.
oveľa skôr by zmizla táto vláda a tá nová mohla veci napraviť. stačí? či nechápeš? ani sa nečudujem. ľudia z lajna majú problém chápať.
v mestách a obciach to vrie? tak vám treba. mali ste ísť na referendum. teraz je už neskoro nariekať nad rozliatym mliekom.
bola to igelitka zeleniny a dotyčné za to vyfasovali po 5 rokov. takto to tu funguje.
ty máš ako vidím odpad v hlave. tie tvoje sprostosti lebo fico nikoho normálneho nezaujímajú. len vy tupé lajná stále omieľate kolom dokola tie svoje tupé drísty. sa pozri, čo stvára trnafský magor. a ak to nevidíš, tak je to s tebou veľmi zle a nič ti nepomôže.
ten svoj postreh si môže strčiť do zadnej časti tela. ona tiež spoluzodpovedná za to, čo sa tu deje. nemala bojkotovať referendum, mohlo byť všetko vyriešené. ona sa svojej zodpovednosti nezbaví. a mohlo to byť vyriešené už pri tej prvej petičnej akcií. lenže pokyny spoza oplotenej ambasády nepustia.
kolíková ten návrh o referende dala napriek tomu, že šulino sa v nedeľu dušoval, že sas nemá žiadne podmienky a stiahne ten pozmeňovák. tu si treba položiť otázku, či má šulino vôbec pod kontrolou vlastnú stranu a poslancov. buď v nedeľu otvorene klamal, alebo si gestapák v sukni robí čo chce. ak na to pozerám, tak prichádzam k záveru, že šulino si v podobe kolíkovej chová hada na hrudi.
musím súhlasiť. v prípade, že nebude prijatá novela ústavy bude treba okamžite dostať túto čvargu z kresiel. len mám obavy, že pezinské jelito zas dostane nové pokyny a nechá túto čvargu páchať ďalšie zverstvá. ona otvorí hubu a hneď vieš, že bráni týchto idiotov.
aj ja to tak vidím. akékoľvek parlamentné voľby sú ohrozené. ak náhodou budú, tak treba zorganizovať paralelné sčítavanie hlasov. veď trnafský debil dnes vyhlásil, že nikoho k moci nepustia.
viete, čo povedala tá trnafská špina dnes v parlamente? že nikoho k moci nepustia. to chce ten idiot zakázať alebo zmanipulovať voľby? vidíte vy tupci, čo ste spodobili tým, že ste nešli na referendum? toto sa vám páči, že tu s vami cvičí jeden trnafský idiot a jeho banda tupých poskokov? toto chceš ty šulino aj boris? toto chceš ty pezinské jelito? ty si robila všetko pre to, aby to referendum bolo neúspešné. sa môžeš hanbiť vraj prezidentka všetkých slovákov. veľké guľové. jedine tak prezidentka všetkých američanov a ukrajincov. slovák ti nestojí ani za dobré slovo. okrem tých tvojich pošahaných degresívcov. kto by si to pomyslel. že po 30. rokoch samostatnosti nám bude vládnuť diktatúra. a všetci čušia. kde sú médiá? prečo už nie sú plné námestia? toto sa vám páči? toto vám vyhovuje, že vás terorizuje jeden trnafský blázon? no gratulujem vám, tej vašej ľahostajnosti k veciam verejným.
nie repa, nie je to nehoráznosť. je to doslova svinstvo. je to pošliapanie všetkých demokratických zvyklostí, čo sa tu za 30 rokov existencie štátu vytvorili. takýto odpad tu ešte nevládol. a pred chvíľou sa vetrák vytešoval, že vraj im ľudia dôverujú. doslova sa nám tí z lajna smejú do ksichtov.
ty tu píšeš niečo o vzdelaní ty tupelo sprosté, keď ani nevieš, kde sa píše aké i? ty inteligent sú nevzdelaný? len robíš zo seba ešte väčšieho idiota ako si.
konečne som si prečítal nejaký rozumný článok od nejakého politológa. áno, referendum bolo úspešné. nebolo platné, ale zato úspešné. terajšie koaličné strany sa môžu pripraviť na prepadák. a áno, je pravda, že čím viac ten chaos predlžujú, tým viac nahrávajú opozícií. heger sa môže bárs aj postaviť na hlavu a odrážať ušami. už ostane zapísaný ako najneschopnejší premiér a v podstate len taký tajtrlík igiota. veľmi zle robí boris. nesprávne vyhodnotil situáciu, lebo stále drží igiota pri moci. boris by veľmi získal, keby prešiel na stranu opozície. ale keď chce zničiť svoje politické zoskupenie, tak nech sa páči.
šulino je rovnaká klamárska špina ako igiot. ešte v nedeľu kvákal v tv, že sas sťahuje všetky pozmeňovacie návrhy vrátane toho o vypustení referenda. a čo je dnes? gestapák v sukni kolík to tam na hulváta dá. neskutočné špiny nám vládnu.
Odporúčame