Vy:-))) Zda sa ze na nic ine myslite. ake je pocasie na Key West?
Vy:-))) Zda sa ze na nic ine myslite. ake je pocasie na Key West?
posledny slovak ktory bol idiot bohuzial neexistuje:-)))))))))))))))))
mozno s tym stojenim ma p.elohim problem-:-)) Samozrejme ze za to su zodpovedni Chazari
Mate to s tymi prezidentmi tazke Vazeni.Jeden skoncil na sibenici.Predposledny danovy podvodnik. Jeden skoroprezident ktory sustavne muti vodu a pravdepodobne skonci v base a sucastna pani prezidentka otravena z urazok od mamlasov ide na to cele hodit sra,,,nec:-)
Otazka hodna Vas:-)))))))))
Hamas otvoril v Bratislave nabornu kancelariu pre dobrovolnikov v ich svatom boji.Iba za dve hodiny po otvoreni musela zasiahnut policia nakolko mnozstvo dobrovolnikov sposobilo zacpu (aj dopravnu) nakolko ponuka siestich panien bola pre slovenskych junakov neodolatelna. Konecne svet vidi na koho strane sme hovori skoroprezident Harabin denniku Vysny Orlik Hlasnik ktory dostal tuto informacia z debat na mienkotvornom denniku Pravda........
Uz ste si kupili rakvu na svoj pohreb?:-)) Viete co NIKTY ZNOVU znamena Vy pseudohumanista? Ok.Poviem Vam . Alebo radsej nie.Ciste rada .Netuzte za niecim prilis vela nakolko nakolko ked sa to stane sa Vam to nebude velmi pacit.Viete preco.Pretoze Zidia ako Jezisko uz davno neexistuju.......
Mozno by ste sa mali spytat stare zidovskej babicky(ked nahodou neaka zije) ako sa zilo v case slovenskeho statu pocas zidovskeho kodexu? Ako bol pohodlny ten vagon ktorim vasi predkovia deportovali slovenskych obcanov do sanatorii pre liecenie plucnych chorob A ako sa zilo zidom v Topolcanoch a v Bratislave v 1946 v casoch partizanskeho pogromu. Slovsci boli jedim quazi narodom ktory elegantne a hlavne uspesne zdokonalili etnicke cistenie ked zaplatili ukradnutymi peniazmi zaplatit vrahom za spinavu pracu.
PS.Prispevok ciste pre porovnanie .Nereprezentuje nazor na moderne Slovensko alebo snahu niekoho urazit
slovenski vojaci su neschopni branit sami seba:-))) V pripade vojny sa zamknu v kasarniach a budu hrat marias a budu si davat medajle za za pasivny odpor:-)))
+++s tym sa neda polemizovat.Az na to ze zijeme v neperfektom svete v zmysle ze aby niekto vyhral musi niekto prehrat.Ok kam s tymto idem. Napriek mojmu sionistemu precvedceniu tiez verim ze keby zidia boli povazovani za prislusnikov krajin v ktorych ziju a ich viera by bola brana ciste ako viera bez snahy ich konvertovat na krestanstvo a ich fyzicky likvidovat stat Izrael by nemal dovod pre existenciu.
Urcite poznate historiu sionizmu a historiu konca 19 a polovice 20 storocia a osud zidov tej doby. Nakoniec nieco sa muselo zmenit. Stalo sa. Treba brat ako danu mincu.Nakolko ked sa to niekto bude snazit nasilne zmenit tak vsetcia zahinieme v nuklearnom pekle.
Treba zacat boj o navrat Rakusko Uhorska:-))++++++ Zda sa ze samostanost etnickych supin velmi dobre nepracuje:-)))) Ako povedal Patriot Extraordinaire Janosz Slota...............................:-))
Mozete definovat neobycajneho sionistu?:-))) Odvolavat sa na prejav Tureckeho prezidenta Slovakomt o je silny tabak:-))))) Ale hej.Obycajny slovak bude vzdy obycajnym.....
Mnoho dobrych argumentov na navrat severneho Uhorska Madarskemu statu. Vazeni uvedomte si ze aj vy zijete na ukradnutom uzemi,Slovensko nema ziadne naroky na uzemie na ktorom existuje.Vratte severne uhorsko Madarsku
Odvolavam sa na jedno z desatora Nepokradnes:-))
Palestínsko-izraelský konflikt je istým spôsobom syntézou polarity medzi Západom a Východom, dôsledok exportu povojnových európskych vízií na blizky vychod.
Jedno treba antisemitom uznat ze su velmi kreativny pri obhajovani svojich predsudkov.Co autor pise ze za cely bo rdel tretieho sveta je nakoniec zodpovedny ten vecny zid v preklade Israel. Cize tisice rokov ponizovania vrazdenia inkvizicia ludi ktorych jedina vina bola diferentny pohlad na sveta viera v boha.Tych par stvorcovych kilometrov poste s ktorej urobili za menej nez 80 rokov uspesny stat a regionalnu velmoc je dovod . Ok.Beriem.Dovolim si dat
moj nazor ako presvdceneho sionistu.
Jediny dovod preco Israel vznikolbola tuzba Europanov o definitivne riesenie zidovskej otazky v zmysle to co sa nepodarilo vychodoeuropskym krestanom a Hitlerovy dokoncia Arabi.Vasi predkovia sa prepocitali.Vdaka imZidia akp Jezisko uz davno neexistuju.
Vazeni.Nechcem sa miesat to Vasej politiky ale napriek tomu:-))Vam poviem co si myslim.Zijem v politicky korektnej krajine z progresivnym premierom ktorymmi pripomina Vasho progresivca Simecku. Zbytocne prevzdelany fesak bez zmyslu pre realitu a totalne neschopny viest krajinu.Protekcne dieta. Progresivna vlada je vlada socialnych inzinierov
ktora privedie krajinu do katastrofy v zmysle ich uzasnej kapacity riesenia umelov vytvorenych problemov a totalne ignorujuc realitu. Ok prezeniem to.Keby som mal vyber medzi Harabinom a Simeckom tak volim Harabina nakolko viem ze sa jedna o idiot a ktoreho pozname.Ten nie nebespecny nakolko vieme co sa da od neho ocakavat. V pripade progresivcu ideme do neznama nakolko progresivci neziju v normalnom svete ale vo svete neskutocnych iluzii. Bohuzial iluzie nikoho nenakrmia.....priklad bolsevizmus atd. Myslime ze vsetko je na spravnej cest nakpriek tomu ze to nie je pravda
Presne ako pisete.Keby briti nasledovali Slovenske riesenie tak by ziaden problem nebol.
:-)))))))) Man you're funny:-)))) A co povedala po smrti:-)))))))))))?
Konflint medzi RF a UA Vam dava absolutne za pravdu Dva bratske narody spolocne tancujuci kozacika ze?:-))))
Odporúčame