Preco ma Vasa reakcia neprekvapuje?:-))
Preco ma Vasa reakcia neprekvapuje?:-))
O sorry. Vasu ekonomiku potiahnu mladi ludia pracujuci v zahranici ktori prispievaju na zivobitie svojim rodinam a dotacie z EU. Jedine co ju tahalo bola relativne kvalifikovana a hlavne pracovna sila a zavislost na automobilovom priemysle. Bohuzial auta skladat hocikto a pravdepodobne lacnejsie
Nie. V ziadnom pripade nie.Mudrejsie by bolo keby si na ucet slovenskych platitcov dani nechal svoju kancelariu vytapetovat.Ciste pre jeho bespecnost
Ako amatersky pozorovatel vnutornej politiky vasej krajiny musim dat panovy. resp.sudruhovi Blahovy kompliment za dobru a hlavne dokladnu znalost volicocv jeho strany .Vazeni vasa politicka elita neprisla z dalekych galakcii ale z kopcov udoli lazov Malebnej krajinky pod Krivanom.Su to deti vasich matiek absolventi vasich spickovych univerzit
atd atd.Proste su reflexiou vasho svetavidenia atd.Proste Elita naroda.
Od buka do buka, Janosikovske myslenie .Bohatym bral bohatsim daval a chudobni to nakoniec zaplatia:-)) Tisicrocna tuzba severouhrov sa splnila.Prisli k statu ako slepe kura k zrnu.Vsetko vykradnute .Zbojnicit sa neda.Tak si pozicajme.Az na to ze pozicane bude treba vratit.Otazka je s coho? Ako povedal feldkutat Katz svojmu veritelovi.To se nam zije kdyz nam na to lidi pujcujou:-))
Len 1400 :-))) Typicke slovenske myslenie.Nakoniec ten Hamas je znamy svojou humanitou na rozdiel od Slovakov ktori zavrazdili celuzidovsku komunitu za 5 kratkych rokov co bolo podstne viac nez Israel alebo Hamas za desatrocia tohto konfliktu
Jedina vec co sa tyka stravy ktoora je vedecky dokazana je ze kazdy clovek ktory nikty v zivote nejedol hranolky a rezne zomrel
Naco je slovakom Severne Uhorsko ked su rozlezeni na celom svete? Ukradli ste kus Uhorska ich kulturu. Originalnych obyvatelov ste vystahovali.Zidov zavrazdili a Cechov ktori vas postavili na nohy vyhodili. Na druhej strane musim povedat ze fakt ze sa Vam to podarilo bez trestu je samo o sebe zazrak:-)) vy ste spachali perfektny zlocin a mate v sebe tolko bezocivosti ze namiesto aby ste drzali hubu poukazujete na druhych...........
Ja som sa nari0dil v Ceskoslovensku.Nie v Slovensku a kazdopadne nie vo Frantikove>Cize co robili frantici mmam na haku
Myslite ako to urobilo Slovensko zidom 1939-1945? Ciste preto ze niektori roduverni Slovaci verili ze ozrat sa na uver a nechat sekeru je ich bohom danym pravom?
A co keby bol nahodou homosexual?Co koho do toho? Stat nema miesto v spalniach svojich obcanov. Tento clanok je pod urovnou Harabiniera ked sa vobec da padnut nizsie.....
Asolutne a preto na zi dov na Vidricu.Ukazte ako riesit agresivitu agresivitou.Spravne po Slovensky. Spomenme si na Bratislavu 1946 a zocharov v topolcanoch.Ti zidom ukazali silu slovakov v pocetnej prevahe. Ti 100 rocni sionisti su skutocne nebespecim stredovychodnej "civilizacie:-))
:-)))) Pekne odpisane:-))) Mam rad ked prislusnik jedneho z najuspesnejsieho zidobijskeho naroda ide radit regionalnej velmoci ako viest ich politiku. Vazeni zvyknite si.Zidia su silni vedia sa branit a co si myslia pseudokrajiny
a pseudonarody zobrackych osad vychodnej a strednej Europy ich pravdepodobne velmi nezaujima.Vazeni Vasi predkovia su zodpovedni za tento bordel. A dovolim si pridat ze ta rezolucia OSN z 1948 bola tuzba nie pre zidovsky stat ale viera ze to co sa nepodarilo stredo a vychodoeuropskym krestanom a slovanom sa podari muslimom .
Nevyslo to. Bohuzial na to doplatili nevinni palestincania Keby ste mali v sebe trochu ludskosti tak ich prijmete medzi seba uznate Islam ako statne nabozenstvo a problem vyrieseny.Krokodilie slzy a falosna lutost paestincanom nepomozie.Otvorte svoje hranice prijmite ich z chlebom a solou a zincicou. Mate s nimi viacspolocne nez si myslite:-))
Zamyslite sa nad tym Vazeni:-))) Aky maju vplyv na svetove dianie dve zobracke krajiny ktore su na vysmech sveta
Vazeni.V porovnani ze v krajinou kde parliament tlieska vojnovemu zlocincovy a jeho hovorca je tak ignorantny ze povedal ze treba podakovat ludom ktori v 2sv bojovali proti Rusku a premier ju predstavuje ako krajinu idiotov tak vam musim povedat ze na tom nie ste tak zle..Slovensko bolo nazvane (nezasluzene ) ciernou dierou europy.
Reputacia Kanady ako normalnej krajiny z vladou ultraliberalnych progresivnych k...v je v h ajzly .Ked niekto povie ze Kanada je momentalne ciernou dierou civilizovaneho sveta tak nam kazdopadne dava kompliment....
Vazeni.vase politicke problemy vyriesi cas nakolko generacia povojnovych bolsevikov nakoniec pojde do vecnych lovist.Je to oatazka par rokov......
Vsimli ste si v prejave skorovodcu Habiniera .Najprv Slovensky stat potom Slovenska republika.Vazeni toto je Weimar republika pred nastupom Hitlera.Tento neokrochanec kopiruje Hitlera v 20 a30 rokoch minuleho storocia snazi sa ziskat podporu skupiny zivotom otravenych i diotov sposobom akym to urobil jeho vzor A.Hitler.Dotycny pravdepodobne pojde na par tyzdnov do basy za kradez penazi jeho sponzorov presne ako jeho vzor Adolf. Ok.Nechcem Vas nudit cistre varovat. Tento porkus je nebespecenstvo pre vasu krajinu .Vazeni mladi ludia opustaju vasu krajinu chcete nechat Vas osud v rukach tychto i diotov?
Odporúčame