Z Vasim dovolenim pan brat sa budem starat do koho chcem. A ked sa Vam to nepaci?Nie moj problem.Dajte si ma na ignore.
Z Vasim dovolenim pan brat sa budem starat do koho chcem. A ked sa Vam to nepaci?Nie moj problem.Dajte si ma na ignore.
cele je to o tych 100 milionov dolarov ze Vazeni:-)).Vasa vlada preda vasu krajinu kazdemu za judasky gros:-))) Za 20 dolarov na osobu predate aj nos medzi ocami:-)) Lepsie bude ked poziadate vodcu Putina aby vas prijal ako novu republiku v Ruskej Federacii.,On ako Rus o vas nevie velmi vela nieco ako US prezident ale Slovanska solidarita to je velka vec.. Ciste pripomienka.V pripade konfliktu sa na vas US vy....e presne tak ako sa vy...ly na svojich Afganskych
spolubojovnikov:-)) Cize hladat etiku v politike?Zabavna to vec:-))
To je fakt. Zapadniary vam nikty neposlali pol miliona vojakov na sebaoslobodenie:-))) Ked si Rusi anexuju Ukrajinu tak budete k svojim zapado azijskym bratom blizsie
Mladsi dochodcovia:-))) Starsi dochodcovia proti "mladym" dochodcom dobry dovod na poulicne boje z palicami. Do ktorej kategorie patri judr Harabinier.Dufam ze ten mladsi inac bude sudit Slovensku Postu:-)))
Aka skodoradostnost p.PARIZANKA ciste fakty .Ziadna snaha niekoho urazit...Urcite rozumiete vyroku:
Nesmejem na Vas ale s Vami:_))))
Dobra otazka p.Danis:-))Kde su vase zaujmy?:-)))) Spytajte sa takuto indolentnu otazku ludi na ulici a Vam garantujem ze nikto nebude vediet odpoved
No vidite.Tak sa konecne mozete citit bespecne pod jarmom dalsieho okupanta.Kolko ich vlastne bolo?Turci Madari Cesi Rusi kto este okupoval MKPK:-)) Americania su OK.Maju dukaty :-))))
Mali ho poslat domov okamzite.Ked niekto nechce dodrzovat zakony krajiny ktoru chce navstivit nech sedi doma.Nech je to aj panboh!
Nerozumiem preco vobec NATO a EU srtka nos co je ciste Ruso Ukrajinska zalezitost.V pripade vojny Rusi vypriasia Ukrajincom Rusinom a Goralom kozuch co vyriesi GoralskoRusinsky problem a problem piatej kolony v MKPK.Samozrejme ze za par rokov budu bojovat proti sebe.Vazeni podporte tu zmluvu.Ami's su priatesky ludia a minu v MKPK viac penez nez Vychodovolgiari za celu ich hysteriu.Vazeni o nic tu nejde.Ciste buduci Mnichovsky diktat bez nikoho.Ceskoslovensko bolo v tom case do lezita industralna krajina viac ako moderne slovensko moderne Slovensko? Jedine stastie je ze Rusom je jedno komu napadnu Slovensko je lahsi terc...........A sedet v kasarnach v 2022 a napchavat suchyn salamom Plzenskym leziakom je mozno dobra vec
ztos
Dobra to vec .Vodca Fico prinesie nove dievcata:-))))
Zapad ani nevie co Slovania su?
Stalinov rozkaz 227.
Celkove suhlasim nakolko z mojho uhla pohladu je vlada SR docela neefektivna.Prekvapujuco vo vsetkom:-(
Bespecnost krajine neschopnej a neochotnej sebaobrany neohrozuje N I C , System kam vietor tam kabat pracuje v urcitych pripadoch perfektne.Neprida to narodnej hrdosti..ale hey pokial nejde o zivot nejde o nic:-((
Velka chyba p.minister. Nehrajte hru opozicie.Casto krat sa to neoplati.Nechajte ich odist pokojne......
Odporúčame