To je sice fajn ale preco autor ignoruje tie tisice narodnych buditelov co hulakaju o tretej rano ked ich vykopnu ozratych s krcmi:-)))
To je sice fajn ale preco autor ignoruje tie tisice narodnych buditelov co hulakaju o tretej rano ked ich vykopnu ozratych s krcmi:-)))
moj vzor Ivan Miklos. ???? Ok nic .Polnohospodarstvo je v kazdej modernej krajine podporovane vladou. Ok.Snazite sa mi povedat ze slovak ktory vlastni farmu nie je podporovany vladou?
Nech mu je zem lahka:-(((( Jedine v co treba verit ze nikoho nenakazil:.....pravdepodobne ano ale hey aj legendy su iba ludia
Ako si clovek z minimalnou mzdou moze polepsit:-))) ? Jedine ked vyhra v loteriu tie "symbolicke pridavky" sice vyzeraju dobre na papiery ale v realite je to ciste par volebnych hlasov............
O Vas tam nepisu:-)))) Vacsina Americanov nevie kde je Canada krajina s ktorou maju 5000 km hranicu.A nie kde je neaky kryptobolsevicky vychodoeuropsky zapadakov:-)
Preco klamete Vazeni?
Nezil som v MKPK prilis dlho a vela si nepamatam.Ale tie rady pred zelovocom a mesiarstvom kazdopadne ano.Povojnove CSSR nebolo nikty potravinarsky samostatne.Obycajna loz. Problem je ze ked sa z sedlaka stane pan vsemohuci a zisti sa ze polnohospodarstvo inych krajin je pravdepodobne na vyssej urovni nez v MKPK tak zacne kritizovat...Ako je to mozne ze danske alebo holandske farmy prosperuju na Slovensku? Ok.sprosta otazka.Skladat auticka a hrat sa na velkopriemyselnu velmoc z lacnou pracou je jednoduchsie
Zijem v Severnej Amerike uz cely zivot ale nikty som nemal pocit zeby ma niekto precenoval alebo podcenoval. Ked niekto ma zbytocne komplexy tak to nie je Americky alebo Canadian problem ale vas. Co sa tyka tych bazenov..nie kazdy obcan MKPK je chudak. a nie kazdy severoamerican je bohac..................
Ist na permanentnu dovolenku do vecnych lovist je pravo kazdeho.Nakazit inych a poslat ist tam asi nie....Ale hey naco mame pravnikov? Vyrok Shakespeara prichadza na mysel:-))
:-)) ja tiez.Vtom case som bol mlady a krasny.Dnes som iba krasny:-)))
Kazdopadne vodca Putin operuje podla stareho bolsevickeho hesla:
Vopred cesta nemozna naspak sa icit mosi:-))))).
:-))))+++++ Vidi slabeho US prezidenta tak skusa vsetko mozne.Zaujimave na tom je cim dlhsie zijeme a vidime ako sa "meni" svet zistime ze sa nakoniec nemeni nic:-)) Ten isty bordel ...........
Vela zdravia v Novom roku p.kormidlo
V jednom ale s p.Putinom suhlasim zerozsirenie NATO k Ruskym hraniciam bola chyba. Na druhej strane ukradli Ukrajincom Krym. Amerika sa nebude angazovat v zbytocnom konflikte a specialne s Rusmi.Osobne si myslim ze toto je repriza Kubanskej Krizy v 60 rokoch a p.Putin vyuziva slabeho a neucinneho US prezidenta na svoj ciel.
Eventualne sa dohodnu a stracat spanok pre tento umelo vytvoreny konflikt je zbytocnost
Suhlasim.Australian Open je s porovnanim zo Slovenskym Open velke nic:-)))))
Ok Jozko upokoj sa :-))))))))
Vy ste chlap:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))).Ziadna seba respektujuca zena by nieco take napisala:-))) hermaphrodite:-))))) Koncim zacinate byt hrozne nudny:-))
Nemala ste napisat nam Slovenkam.Vy ste na hlavu padnuty chlap z cudnymi sexualnymi snami:-)))))
I G N O R E and spravne po Kanadsky FO
Neviem ak mozete dat moralitu a vitazstvo do jednej vety.Cele toto je legalna nie eticka alebo moralna zalezitost kde nikto nevyhra a vysledok je urazena hrdost uspesneho atleta.
Odporúčame