Co ma s...e alebo ne e je moj a exluzivne moj business.Ked sa Vam nepaci co pisem p.....e sa!
Co ma s...e alebo ne e je moj a exluzivne moj business.Ked sa Vam nepaci co pisem p.....e sa!
Bohove :-))Stat nie je schopny riesit aferu Hedvigy Malinovej a ide sa pustat do mafie.Jedine co sa da povedat ze im treba drzat palce a mozno vydrzia vo vlade do vianoc:-))Alebo ked nahodou preziju:-))))................
Po 31 rokov kleptokracie.Hedviga Malinova.traja velitelia "policie" v base jeden mrtvy. Zda sa mi ze ani policia ani vlada nie je schopna udrzat tuto krajinu v poriadku.A riesenie je jasne. Vazeni Vasou zachranou je neuznany "vitaz " prezidentskych volieb Stefan Harabinyi a vacsinova vlada kde strana HLAS dominuje:-))) On je jediny(nakoniec pouziva Mein Kampf ako ucebnicu) ktory urobi poriadok vo Vasej krajine.Jeho aktivita proti ockovaniu a vytvaranie obcianskych nepokojov a nabadanie obcanov k potencionalnej sebevrazde(nenosenie rusok) je jasnym prikladom
naturalneho vodcu spodiny a idyotov a piatych kolonistov (goralov) .Vazeni .Buduce volby (ked sa ich vdaka Harabinierovi a spol) dozijete volte VLAST ti maju riesenie. A tiez treba zbierku na pivo .Pista BAci prechlastla majetok a stran VLAST je v bankrupte.
++++++++ Presne ako je perkelt porusenie zakladnych prav kurenca:-)))))
Este stastie ze tam nebol tyzden:-)) To by na MKPK nezostal jeden policajt ktory by bol schopny riadit dopravu a dat pokutu:-))Totalny kolaps:-(((
Kolko z nich bolo clenov strany VLAST .A je vodca Harabinier v poriadku?
Tiez EU by mala byt na "novych " clenov trochu prisnejsia.V zmysle : nechces nasledovat pravidla vypadni. Pozrite sa na Anglicko po opusteni EU. Bordel na kolesach. A to hovorime o uspesnej krajine.Predstavte si MKPK bez EU.
EHHH radsej nie:-)))
Doveruj ale preveruj:-)))) Alebo dokolecka dokola . Ok vazne:-))))))))
To co som napisal nie je moje myslenie p.Baklazan.To si mysli vela gay ludi.Raz sa do hociakej "problematiky" zacnu vrtat politici a bigotni ludia problem je vytvoreny. Ja nie som gay moj problem to nie je .Na svete su tisice gay parov ktori ziju absolutne normalny zivot bez legislativ.S VAsou poslednou vetou suhlasim++
Cele toto je Sorosova politika.Liberalizmus nahnany do sialenstva. Ok to je jednostranny pohlad.Z pozicie cloveka ako ja ktoremu je absolutne jedno co robia iny ludia je to hlupost .Dovod.Hlupost je v tom ze doteraz mali jednoduchy zivot.Jednoduchy sex.Ked sa lubili si kupili dom atd.Teraz pre zmenu musia akceptovat pravidla vacsiny, Ked sa rozvedu kto bude komu platit alimenty? Ako si rozdelia majetok. Budu musiet na manzelsky certifikat uvies ktory z nich je dominantny a ktory nie.Vsetko neodpovedane otazky. Ale hey prilis vela dobroty skodi tak preco si neskomplikovat zivot......
Pokial to aspon ciastocne pracuje je to ok:-)
Nespaja .Pokial je symbolom krestanstva ukrizovany Jezisko (jarmocny zabavac zidovskeho povodu) tak sa nic nezmeni Tak isto ked bude panenska prostitutka patronkou MKPK.A ked je vrazda zid. obyvatelstva krestanmi prejavom duchovneho dedicstva tak s panom bohom:-))) A aku synagogu kde je na MKPK jedina funkcna synagoga.
Ale hej pre krestanskeho vraha staci ist na spoved a po par otcenasov je mu odpustene. Slovaci intezivne arizovali a transportovali zid. obyvatelstvo na smrt v mene krestanskej lasky .A bolo im odpustene. Preco musi svaty otec do toho strkat nos.Slovaci vrazdili a kradli a bolo im odpustene. Rimania narazili na kol zida a zidia boli blamovani za smrt svojo spoluverca. 2000 rokov to iste idiotstvo .A teraz Papez v case pandemonie navstivy MKPK.Bude zaujimave kolko ludi sa nakazi kovidom. Koho budete za to blamovat. Rabina Meyersa a sopl:-)))) Alebo stupiditu vasich predstavitelv:-)))
Ukrajina je svrty svet Anti:-)))
My tu mam e 20 sept volby Anti.Moj kandidat je zlahka padnuty na hlavu tak asi tento rok zdrzim alebo pojdem volit liberalov. Jedine stastie co mame hocikto je pri moci nic sa nezmeni.
Odporúčame