Prezident V. V. Putin sformuloval verejne prvú jednoduchú predstavu o budúcej spoločnosti ako myšlienku národnej/štátnej ideológie
Nepoznam.A zelam mu spokojny odpocinok. Kde je tam arogancia. Aspon zasluzena.Zidia su vo vsetkom najlepsi.Nevyvratitelny fakt. Nie vo vsetkom najlepsi.:-))Kde je ta arogancia.Vsak vy oslavujete prehry re.keby sme nedostali goal tak by sme Chorvatsko porazili:-)))))
Inac vasa otazka je dobra.Samozrejme ako sterotypicke slovanske neviniatko hazete vinu na inych. Neboli to nahodou slovenska vlada a zeleznice toho casu ktori zidov dostali do toho zleho Osviencinu. Zodpovednost vasa a aj ked sapostavite na hlavu nic sa na tom nezmeni.Snazite sa najst vinnikov.Pozrite sa do vasho rodinneho albumu