Pretoze chcu zomriet?
Tak piskali taliani za tvojou materou(socialnou pracovnickou) v Banskej Bystrici ty neok rochany ku vy syn Teda ti tvoji ockovia
Preco si nezazipsujete vasu neokrochanu papulu vy hnojom smrdiaci pacholek
To ma byt ako urazka ty pomyje zerucia sv ina?:-))))))))
Pisete to s takou vasnou ako keby sa Vas to tykalo:-)))
Mnohi sudruhovia mozno nerozumeju ze pracovat za plat je garancia celozivotnej chudoby:-))
Prebudenie nastane ked dostanu prvy dochodkovy sek:-))
Chodte si vipit trochu Kristovej krvy vy na hlavu padnuty sexualne zneuzity ministrant:-)))
Stacia dva tyzdne v base.Bude tam mat viac sexualnych radovanok ako za cely jeho zivot:-))
Ok?CIA akceptovala plnu zodpovednost za toto fiasko.Cize? Ok je tu rok 2021 Kuba ako vysledok mnohych desatroci bolsevickeho bacovania a vojenskych dobrodruzstiev v Angola ako lokaj Bolsevickeho Imperia je na okraji ekonomickeho kolapsu. NebySpanielskych a Kanadskych investicii do ich turizmu tak su v totalnom prie se re. Nie som kriticky ale rad by som vedel ze nieco co sa stalo pred 60 rokmi ma spolocne z vyhostenim ruskich lumpov o sorry ruskych "diplomatov" z US?
Mate pravdu.Najlepsie su tie spravy z Ruska kde kazdy tyzden zavrazdia neakeho novinara alebo opozicneho politika:-))
Ma pravdu. Nie je to sice Heil Hitler ale daleko to od toho nema:-)) Nakoniec fasisticke myslenie urcitej casti
obyvatelstva MKPK nezomrelo takze treba ich nechat dozit svoju pozemsku existenciu v pokoji:-))
Radsej si ich vyzdvihnite lebo ked ked nie:-))Ok medzi vami a nimi je nastastie Ukrajina RF si jednoducho "bratsku pomoc" asi nemozu dovolit
Ok 7 rocny clovek nie je velmi cielavedomy ale o tom to nie je .A Vas nazor Vam nikto neberie.Ale kazdopadne Vam dakujem za reakciu specialne ked ma povazujete za nulu.Ok kazdy ma diferentny pohlad na cierny humor a vobec fakt ze na mna reagujete je pre mna pozitivum. Inac neberte veci osobne specialne na anonymnych strankach,O nic tu nejde .A ked Vas to co pisem zbytocne uraza(co je posledna vec co chcem dat si ma na ignore je mozno dobra vec
Z dvojhlavej kravy z Cernobilu:-))
Odporúčame