Ono nakoniec obyvatelia MKPK su specialisti v pasivnom utoku.A ich rada Izraelu je hodna hnedeho zlata 1938 rozbili republiku bez vystrelu. Vylhasili vojnu SSSR USA VB V1944 zacali SNP co nebolo nic ine ako zlodejina. Zidom sa nedalo ukradnut nic viac tak sa sustredme na bohatych sedliakov. Prezident Jozsi Tiszo vyznamenava vrahov domaceho obyvatelstva. Po vojne Pogromi.!045 zidovsky lekar osetruje gojske v Toplocanoch deti tak treba kazdeho zida zmlatit:-)V 1946 Bratislavsky pogrom partiazov ktori boli sklamani ze sedliakom sa vela ukradnut nedalo tak na Zid ovnu:-)) A tato bezcharaktena banda zbabelcov si dava "moralne" pravo kritizovat krajinu ktroej je iba na smiech. Ono vidiet Slovenskeho goja v jarmulkejbuchajuceho si hlavu o mur narekov je uzasne zabavna vec:-))))


