Nepochybujem.Nakolko bol zid hrajuci sa na Slovaka.Zid ktory nechcel byt zidom. Sam seba nenavici sa zid.Jeho knihy.Jednoducha zabava na mokry den.Kulturny zivot:-))))))) Na urovni Mad Magazinu.Ktory nakoniec tiez skrachoval nakoniec ako vsetko coho sa bolsevicka ruka dotkla

