Nic netrva vecne.Ani laska jednej slecne.On urobil dobru pracu ona je sampionka .Finita comedia. Je to business ako kazdy iny a smitec. Nic v zivote netreba brat osobne nakolko to cele sa tyka iba slecny Vlhovej a jej trenera.Nakolko ona vyhrala a mi sme sa divali.Co dosiahla je obdivu hodne a ked chcete k tomu pridat narodnu hrdost to je fantasticke ale tym to konci.Dufam alebo verim ze slecna Vlhova ktora obetovala svoje detstvo a celkove mladost bude financne odmenena nakolko to vsetko o co ide>>>>>a tak to ma byt


