Rusko sprísnilo tresty za urážku veteránov 2. svetovej vojny, hrozí až päťročné väzenie
Ake urazky pre boha vecneho. Kto uraza toho jednoducheho neznameho vojaka ktory sa stal obetou dvoch fasistickych ideologii . Cela historia 2SV je z ruskej strany obycajny ucelovy podvod. Rusko je za 2svetovy vojnu zodpovedne
presne tak ako Nemecko.Cele co sa stalo je ze dve fasisticke rajiny sa dostali do konfliktu ktory spolocne zacali.Zacalo to Finskou vojnou anexiu Baltickych republik a anexiou vychodnej Europy a koncilo to oslobodzovanim jednej fasistickej krajiny druhou proste jeden galimatias:-)))Najprv Rumuni prevratili kabaty a oslobodili "krajinu" ktrorej vlada bola tak sprosta ze bola lojalna Hitlerovi aj po jeho smrti.Ironioa je tiez v tom ze v CA bojovalopolmilionov zidov od obycajneho vojaka po generala ktrori sa zucastnyli oslobodzovani kajin ktore ich spoluvercov jednoduco zavrazdili. Napriklad Slovensky stat 3 mil obyvatelov zavrazdil 60000 zidovNemecko z obyvatelstvom 70 milionov asi pol miliona,Ratio 2:1 co robi Slovak stat hlavnym akterom holocaustu