:-))Viete mi to pripomina neaku tu juhoamericku telenovelu.Tam tiez je kazdy na kazdeho nasra...y a nakoniec nevedia ani preco:-)) Ale hej.Legracia musi byt....
:-))Viete mi to pripomina neaku tu juhoamericku telenovelu.Tam tiez je kazdy na kazdeho nasra...y a nakoniec nevedia ani preco:-)) Ale hej.Legracia musi byt....
Ja verim ze sa pokusil o samovrazdu a mu to nevyslo.Problem je ze ja verim ze rospravka o Cervenej Karkulke a zlom vlkovi je zalozena na pravde.Vazeni nezda sa vam ze bolo zatvorenych prilis vela ludi v podstate bez obvinenia(alebo sa mylim?) Nie je Slovenska justicia zalozena na principe prezumpcie neviny. Ok nie som slovensky obcan a pre mna je to cele vec zaujmu ale si dovolim povedat ze ked budete pokracovat touto cestou iba skompromitujete odkaz neznej neznej revolucie a vraciate sa tam odkial ste sa snazili odist.
Prost podla semibolsevickeho hesla.
Napred cesta nemozna naspak sa icit mosi:-)
Ok? Co ja vidim je vela mudrych deti oslavujuc sviatok. Co tam vidite Vy?
Stratila ste fanusika p.Prezidentka.... Naco idete na navstevu spiatocnikom ktori nedovolia zenam ani byt fararkami a sprznuju male deti.
Hanba Vam!
Nechcem kritizovat snahu p.miramara a cely prispevok podla mna (nedolezite) nerobi ziiaden zmysel a nakolko som veric konspiracnych teorii tak verim ze to nove slovo obohatilo Slovencinu a bolo strategicky pouzite na odvedenie pozornosti od samotneho clanku ktory tiez nerobi ziaden zmysel..Stary trik.Napisme nieco comu ludia nerozumia a sme v pohode:-))
Come on Vazeni.On sa sebazbil ako Hedviga Malinova:-)))
To si v MKPK mozete priniest vlastne saty do basy?Tiez policajti su oddeleni od ostatnych vaznov z samozrejmych dovodov
Nerozumiem ci som bol povyseny alebo ponizeny:-)) Nakolko zijeme v dobe kultury mladosti tak za toho "synaka" Vam dakujem
Asistovana samovrazda?????:-)) Volovina.Nakolko ked Vam niekto pri samovrazde asistuje tym pojem "samovrazda"
straca vyznam a "asistent" sa moze dostat do poriadneho "prie...seru"
Presne tak:-))).A on je premier zvoleny demokratickou vacsinou a p.Pelegrini sa dostal ku korytu ciste pre nepopularitu vodcu Fica a celkove strany Smer. Cize??????
Bude nam fasa.Ziadna terasa.Viete rad podporujem lokalne podniky ok.Jednoduchsie.Nas bar otvoril terasu a poviem vam ze pit v nulovej teplote z miernym 40 km juznym vetrikom a sediet vonku je skutocne umenie.A hlavne ten teply kupel teda horuca voda na ocelovej a plastikom obtiahnutej stolicky primrzmute za..ky.Ok kto bol ten skutocny velikan a myslitel co povedal citujemKazdy vie pit ked mu chuti skutocne U M E N I E je pit ked vam nechuti:-))
Tiez som zabudolpovedat p.kormidlo ze pre moju manzelku (hinu nabozenstvo)je krava alebo vol POSVATNEzviera.
ooopS.A ja som si myslel ze ma miluje pre moju krasu a inteligenciu:-)))
Odporúčame