Mozno si potreboval privirobit:-))))
Mozno si potreboval privirobit:-))))
Bez sarkazmu.Mozete ukazat jedneho politika ci historicku osobu alebo sucastnika ktory splna tieto kriteria?
Viete niekto raz povedal.Je velkou skodou ze jedini ludia ktori skutocne vedia ako riadit svet soferuju taxiky a strihaju vlasy:-)
Kde som Vam klamal a kde som Vas urazal? Kedy kde a pre aku pricinu?
Bol vybornym opozicnym politikom.
Inac++++++++++++++++++
P.Adina .To je fajn.Viete ako sa hovori 100 dolarovy dlh je problem dlzobnika milionovy je problem banky:-)) Inac pouzivat tie sumy ako argument celkove nesedi nakolko dolezite je percento z celkovej produkcie.A tiez zamyslela ste sa preco je kazdy ochotny US pozicat peniaze.
A co Harabinyi Anti.Kedyyyy:-)) ho budeme obdivovat ako vietnamske strafovane prasiatko s kyblom a handrou?
Ok.Mozno cas pre Harabina ako dobreho krestana na narodnu spoved a navrat penaze o ktore obral MKPK a pripadne kratka 5 rocna basa
Co ide hore zakonite musi ist aj dole p.J-man. Nebudme prilis optimisticky(mozno sa mylim) ale kazdopadne nie krach ale korekcia co je nakoniec dobra vec
Aky som ja?.Pozname sa ? A tiez kto chce znicit Rusko.A naco? Rusko sa znici samo.Je to krajina kriminalnikov vrahov a zlodejov
Viete z US si kazdy robi legraciu pokial ich nepotrebuju. Co sa tyka Kim .Ked ine tak aspon po sebe tak casto nestrielaju:-))
Nestavte proti Amerike. Nie je to co bola pred 70 rokmi a kazdopadne ukazuje znaky korekcie .Americania su zoskupenie slobodnych ludi kde individualismus je na prvom mieste>Nie ako napr.MKPK kde temou dna dochodky a minimalna mzda :-)) Bez US je europa historiou ............
mate pravdu.Stalin Mao Kim par juhoamerickych diktatorov Putin Lukasenko Orban Fico Tiszo a podobni specialisti v v socialnom inzinierstve, v preklade etnickom cisteni.Tieto porkusy su skutocnym vrahmi. Informacie su pre kazdeho pristupne a ked si date trochu prace tak zistite ze Americania v porovnani z europani a azijcami su skutocni holubkovia......
Vy mozete viest neakeho hafana na snurke. a nie svet. Donald hocico si o nom myslime dostal kopanec a nakoniec sa zacal chovat ako 74 rocne nevychovane decko ktore stratilo hracku kazdopaddne nezacal ziadnu vojnu .Jeho zahranicna politika bola celkove zaujimava (re stretnutie sa s Kimom) okresal ucet OSN a WHO a celkove sa nesnazil intervenovat do vnutornych veci samostatnych statov a dal svoju krajinu na prve miesto. odchadza v spravnom case.Stock market prvykrat v historii dosiahol 30000 .Ekonomia napriek covidu funguje cize jedine co tu zostava je prenho odist do zasluzeneho dochodku a nahanat vychodoeuropske modelky:-))
Chapem ze samoizolacia ruska atd su neprijemne pre vsetkych a vsetkym z nas s toho zacina trosku sibat.A nakoniec co je dokonale?N I C .Nikto nevidi CDN ako krajinu zazrakov na to je prilis neperfektna.
Ked napisete takyto clanok tak by bolo mozno dobre vediet s kym ju porovnavate?
Hladat perfekciu je zabyty cas nakolko nieco take neexistuje.
Inac je mi luto ze ste mala zle skusenosti z CDN zdravotnictvom.Je to mozno pre Vas neprijemna vynimka z pravidla
Pouziva ho na nesprvanu hlavu:-)))
By ma zaujimalo aky bol velky uplatok co za ten dostal:-))Ked to bolo lukrativne tak sa ten Slovak bavy na celom svete:-))
Odporúčame