Jakeš. Pochoval režim, za jeho zločiny nepykal
Vazeni.O mrtvych len dobre.Napriek vsetkemu co svet obdivoval na Ceskoslovensku bol fakt ze cela ta bolsevicka afera skoncila bez krviprelievania a bez zbytocnej pomstychtivosti. Ziadna pomsta ziadne popravy ako v Rumunsku
a inych primitivnych krajinach.Kazda krajina ma svoje epochy hrdosti a hanby.40 rokov bolsevizmu je uz 30 rokov za vami tak je mozno cas to pochovat a ist dalej.Z minulosti sa nikto nenaje.Osobne si myslim ze medialne hviezdy ako napr.sudr Dubcek a v urcitej miere V.Havel.svojou naivitou mozno nevedomky uskodili CSR viac ako tento profesionalny funkcionar.Coho som sa ja a mnohi emigranti obavali bol juhoslavsky barbarizmus. Nappriek tomu ze vidim krajinu mojho narodenia ciste ako vec individualneho zaujmu a povrchnemu patriotizmu re: dobre pivo, pekne zeny a malebna krajinka pod Krivanom toto je jeden dovod co ma robilo Ceskoslovenskym patriotom. Po rospade CSR ok na polovicu:-)))