Vybudovana na komfort:-)))
Vybudovana na komfort:-)))
Obdivujem p.Caputovu za jej odvahu sa vobec angazovat v politike krajiny zo skutocne vysokym stupnom idiotov bez manierov a triedy.Hanba Vam!!!! Nie len ze urazate zeny ale prezidentku ktora bola zvolena v legalnych volbac z demokratickou vacsinou. Nie ze by ste mali radost ze po serii pr del nych ksichtov ex bolsevikov je tam obraz mladej modernej vzdelanej zeny....A co nema ona pravo na sukromny zivot? Co vas do toho.
Ja som heterosexual moja mila. Co je dolezite ze sa paci. ct.pani prezidentke:-)
Trochu farby nikty nezaskodi Vazeni.Nakoniec je to ciste o pigmentacii A nerobte si starosti.Toto je etnicke alebo rasove zlozenie obyvatelov
: English (12.9%), Chinese (12.0%), Canadian (11.3%), Irish (9.7%), Scottish (9.5%), East Indian (7.6%), Italian (6.9%), Filipino (5.5%), German (4.6%), French (4.5%), and Polish (3.8%).
Ako vysledok mame najkrasie dievcata na svete.Deti z "miesanych " manzelstiev su absolutne rostomile a pravdepodobne budu "geneticky" zdravsie nez mnohe "cistorasove" krajiny Europy. ako napr.krajiny strednej Europy.Krv treba miesa t Vazeni.AQ bojovat za svet ktory uz davno neexistuje je jednoducho hlupost
Cela tato kopa mudrosti mi je ciste opisovanie clankov z liberalnych medii. (plagiarizmus co je sucastou politickej alebo celkovejkultury urcitych nemenovanych krajin)
Jednu vec co som sa v zivote naucil je Nnever bet against Amerika. Otvorena spolocnost ako USA vzdy vyhra.PrecoÉ
Lebo je to America....A tiez porovnavat pacholka ako Meciar z Trumpom:-))) To samo o sebe ma dostalo do vybornej nalady.
https://www.google.ca/search?hl=en&authu…
Osobne si myslim ze toto bol najpeknejsi slovensky prezident:-)) Niekedy kritizujem vyber vaz.p.prezidentky modneho nabrhara ale proti tomuto okresnemu podfesakovy nema sancu
Civilizovani ludia si nerobia o sebe ziadne iluzie Anti:-)))
Ciste pridat.Slovo "titil" nie je omyl.Ciste reprezentuje titul ktori je popularny medzi predsedami mnohych europskych parliamentov...a je pravdepodobne ziskany podvodom...
U nas maju titily aj kurence .Ako priklad fryer chicken(kurenco na smazenie) boiler chicken (kurenco ktore v zivote vyprodukovalo tolko vajec ze sa smazit jednoducho neda a treba ho varit 16 hodin inac si na nom vylomite zuby)
a samozrejme organic kurenco co je PHD v kuracom svete v preklade je zivena niecim co jej nechuti a robi najvecsi ramus a je najdrahsia (samozrejme sa medzi nimi najdu podvodnicky nakolko si niekedy pochutia na neakom tom stratenom cervovi..) Ciste priklad z prirody aby sme videli ze ked si myslime ze sme nadraneni hociakemu zivocisnemu druhu ...sa mozno mylime.
Samozrejme ze kurenco je pouzite ako priklad a ziadna snaha urazit ich senzitivnu stranku tu nie je.
Inac Tvoj blog++++++
Co je to "hodnota" da sa to jest?
Co ma vysvetlovat:-)) Pre sedliaka sa naucit panskym manierom je docela jednoducha vec:-))
Europa je civilizovana? :-)))))) Okrem Velkej Britanie a mozno Belgicanov Danov a Albancov je to jedna urazka ludskeho rodu...
Ok to som nikte nikty nepovedal.Nemyslite a nehovorte za mna. Kazdopadne je symbolom policajneho nasilia presne ako ten sialenec v Bratislave na ktoreho utocilo 20 fizlov ,Tiez tie kopance do hlavy potom ako bol zneskodneny?To sa Vam paci.? Ked ano.Ach jaj....
Ok.:-)) Dolezite je ze Vy sa citite lepsie++++++ Kazdopadne dakujem z kompliment. Nie som sice velmi stary ale mladucky sopel.Ok.Beriem:-)) co sa tyka toho tvrdeho.Absolute vodka zo Svedska.Ked to nemaju svedsku Finlandia.Rad som mal Moskovskuju ale od padu bolsevizmu rusom velmi nedoverujem takze Finska a Svedska su dobra alternativy.Nakolko tie krajiny nie su daleko od RUskaOk dufam ze upokojil Vas zaujem o moju osobu a teraz my povedzte co Vas skutocne trapi?
Nikty som nenapisal ze mam licenciu na pravdu alebo moj nazor je jediny spravny p.Harvey.Je mi jasne ze so mnou nesuhlasite a to je 100% fajn .Ciste treba brat do uvahy okolnosti v ktorych strana OLANO operuje a celkove pokial tomu rozumiem je sucastou koalicie co tiez ciastocne komplikuje kritiku.
Pre policajta je kazdy clovek "podozrivy" jeho ulohou je udrzovat mier a pokoj. P.Floyd bol spacifikovany a neskodny .Co sa stalo bola vrazda.A to je n e p r i p u s t n e ..
Odporúčame