Pamätník na Dargove poškodili vandali farbou. Nie je to ojedinelý incident, tvrdia samosprávy i kraj
O akych hodnotach p.Estok hovori.Bolsevizmus ako ideologia apoliticky system skrachoval pred 36 rokmi.Nakoniec aj ti mladi ludia ktori strngali na namestiach klucami su stari poprd ovia a mlada gemeracia nema absolutne sajnu co tieto otrapy ("reprezentuju") Oslavovat bolsevicke otroctvo je pokial tomu rozumiem potipravne cize jedine riesenie je tieto vykladne skrine socialistickeho "realizmu" zburat .Tymto sposobom sa da zbavit "vandalov". Zacat zo Slavinom,,,,,,,