:-))+++
+++ Momentalne cas je na jeho strane takze uvidime Suhlasim
Mali ho nechat hrat v Americkej lige AHL aspon pol sezony.Tiez hrat v Montreal co je hokejove supermesto nie je jednoducha vec.Fanuskovia a media chcu vykon.Zatial ho nedostali.....Samozrejme je tu moznost ze chlapec nie je az tak dobry ako si mysleli.Tiez jeho chovanie je chovanim superhviezdy doktorej ma chlapec daleko.Osobne si myslim ze Juraj je 60 bodovy hrac co mu zaisti miesto v tretej liniii.....
Krasna babicka., Osobne si myslim ze svojho casu bola jednou z najkrajsich zien sveta.A musim sa priznat ze sme spolu mali mnozstvo prijemnych chvil:-)))
+++++:-))) Nemal som odvahu na to reagovat lebo som to povazoval za preklep alebo slabu chvilku.A tento simpleton ide rokovat z Putinom:-)))))
Zelenského označil za užitočného človiečika nie pre potreby domáceho ľudu, ale za „nástroj záujmov Západu. Nie su zaujmy Slovenska zaujmamy zapadu.Alebo Vasi politici pokracuju v tradicii pasivneho odporu v zmysle polozit zbrane akaslat na narodnu hrdost a nechat sa okupovat zapadoazijcami. Hocico si o vodcovi Zelenskemu myslime. Odmietol azyl bol schopny motivovat narod ku ktoremu sa hlasi na odpor a kazdopadne zachranil hrdost Ukrajincov na rozdiel od Slovenskych politikov ktori predstavuju slovakov svetu ako bandu bezcharakternych zbabelych biresov, Taketo jednanie dava legitimitu madarskej snahe o zruseni Benesovych dekretov a navrat vysostneho madarskeho uzemia na ktore je obyvane madarskou "mensinou"...Hedviga malinova musi mat uzasnu zabavu pozorovanim vysokej slovenskej politiky a urcite sa nevie dockat navratu do jej skutocnej vlasti....
Ja si Venca pamatam ako vyborneho hokejistu a stretol som sa s nim v Ceskoslovneskej hrozne davno.Nikty zo seba nerobil genia vzdy exeloval ako superstar.Co ste Vy/. Podla vasej obsesii z Chazarmi ciste stereotyp sedlaka pravdepodobne z Topolcian:-))
Dolezite je ze Vy z IQ ziaden problem nemozete mat:-)))
Kazdy rozvod je problematicky a velmi zriedkavo spravodlivy pre obidve strany>Manzelstvo civilizovaneho uspesneho naroda a jednoducheeho sedliackeho naroda nemoze jednoducho pracovat. Vydrzi to urcity cas ale nakoniec sa to jednoducho
p.......ie. Osobne si myslim ze Cesi na tom ziskali viac. Nieco ako ked muz vymeni starnucu prvu manzelku za novy model:-)) Ale hej pokial nam jest chuti vsetko je fajn....
Vela zdravia a manzelskych radosti v novom roku vsetkym
Proti gustu nie je disputat. T.a veta slovaci oziju my vzdy thrahala zily. Su slovaci narod hybernujuciach vevericiek v zimnom spanku? Alebo egyptskych mumii cakajucich na ozivenie?
Napriek tomu.Vsetko dobre v novom roku,
Stastny a vesely novy rok vsetkym.Hlavne mojim oponentom bez nich by bola debata nezaujimava
Sorry.Chcel som povedat zabavna debata:-)) NIeco ako predsilvestrovska estrada:-))
Zaujimava debata:-)
:-)))))))))))))++++++++++++Nastastie prichadza novy rok a autor pride na lepsie myslienky:-)))
Cool.+++Viem ze moja slovencina stoji za velke H ale za krista pane nerozumiem co motivuje cloveka napisat taku do neba volajucu hlupost:-)))))))))
Krasne.Oslavujme zivot presvedceneho bolsevika a velikana slovenskej literatury skorogardistu Laca Novomestskeho. Jeho vrucne priatelstvo z cinitelmi prvej slovenskej republiky hlavne zidobijcu velitela hlinkovych gard Sandora Macha a spolocnosti skutocnych podtatrancov.Jeho basne obdivujuce rusky bolsevizmus a kolektivizaciu su nielen skvsty slovenske literatury ale aj motivacou mladsej generacie slovenskych bolsevickych basnikov ako napr Andreja Plavku a podobnych skorogeniov. Dovolim si pridat posledny rym z basne Maria laueratka stanej ceny za vybornu pracu dojicka extraordinaire.
Maria Maria svetlo mojich oci
Preco tie kravy kravy takcudne bucia
ked ta moja mila beriem do narucia
.
A dokolecka dokola. :-))Ok.Co sa nakoniec autor snazi povedat?
Nikto nekoho nebral za exotov nakoniec SVK splnila kriteria vstupu do EU a NATO. vdaka Mikulasovi Dzurindovi.Ale to co vyvadza vodca Fico Vam dava ciastocne za pravdu
Kto to cele zacal?
Odporúčame