kto sa na ne nakoniec diva do konca?:-))
Traja musketieri:-))))Vysledok rokovania? Otazka o com:-))) Ok.Vytvorenie noveho poliekonomickeho zoskupenia druhotriednych krajin v ramci EU:-)) Vysledok sa da celkove bespecne predpovedat: Byci Trus
OK. To je fajn .Az na to treba mozno definovat alebo poukazat na rozdiel medzi normalnym myslenim alebo realitou. Chcenie niekedy nestaci
Profesionalni utecenci:-)))
Zase vela reci o nicom.Stretli potriasli si ruky par zdvorilostnych fraz a smitec.Vodca Fico sa preukazal ako odvazny politik schopny hovorit z oboch stran ust .Pride domov a vynada novinarom a Sorosovi...Vodca Zelinsky si pravdepodobne mysli preco vobec zabija cas stymto smiesnym bezmocnym a patetickym chmulom
Az na toaletny papier.Ale hey kto ten potrebuje:-))
Presne ako pisete+++
Vy ste zavisli na EU podpore a nie ste schopni postavit jednu dialnicu. Takze ci Vas argument obstoji je otazne
Nechapem preco sa svet vobec vrta do tohto konfliktu.Ako sa to tyka niekoho ineho ako Israel a Palestina? OSN odsuhlasilo vznik zidovskeho statu vo viere ze to co sa podarilo Slovakom alebo Nemcom (holocaust) Dokoncia Arabi Nevyslo to a vysledok je pozname. Vdaka europskemu antisemitizmu je tu neuveritelne uspesny stat ako dokaz zidovskej superiority vo vsetkom. A to vazeni nie je svet ochotny zniest.A moze sa postavit na hlavu a nic sa nezmeni.
Asi tak Anti:-))
Dobre ploty robia dobrych susedov
:-)) Davat racionalne otazky na tychto strankach niekedy nepracuje:-))
Stat pod vedenim bolsevikov a na hlavu padnutych narodiarov vytvara prostredie kde vzdelani a schopni ludia opustaju krajinu za lepsim zivotom.Pokial sa to nezmeni tak jedine stimule pre Slovensko je vynikajuca ale hnusne nedoplatena pracovna sila ktora je nutena pracovat v oblastiach z malou pridanou hodnotou.
Memorandum o porozumeni. To je nieco ako predzaciatok:-)) Alebo predorgazmus:-)). Co sa vodca Fico ale naucil od prehniteho zapadu(bolsevicka retorika) je ze nieco ako zla publicita neexistuje.Takze nahodil vitazny usmev a nariadil svojim publicistom aby vypracovali minimalne 10 dovodov ked s toho "porozumenia" nebude nic.Ok to nezmena ze nezelam SR aby sa to nestalo ale ale mozno zapriahnut voz pred kona "niekedy" nepracuje
Vela reci o nicom. Zneje to ako sofistikovana argumentacia ale ked si to clovek precita dokladne tak to vyzera ze autor ma pravdepodobne vela volneho casu ktory chce vyuzit na demonizovanie Izraela a dat Rusko do pozicie obete. Co je nakoniec fajn.Nakoniec antisemitizmus je dobra vec .Ako vysledok zidia kontroluju vsekto ohrozuju svet kontroluju financie atd a co je na tom najlepsie ze kontroluju labilnu psychiku urcitej casti vychodoeuropskeho obyvatelstva zijucej na periferii europskej civilizacie......
Zda sa ze malebnu krajinku pod Tatrami reprezentuje skupina ludi zo zaujimavim svetonazorom.:-))Fasisti komunisti a sialeny sudca. Musimpovedat ze imidz SR je reprezentovanka vzorkou vynikajucich ludi:-)))
uleteny clovek rad mysli o lietadlach:-))
Zelam jej vyzdravenie
Odporúčame