Celkove nedolezite ale ako vodca vladnej strany krajiny ktora je clenom NATO to pravdepodobne nemal robit.Mozno je dobre si spomenut 60 roky ked SSSR poslalo pol milionovu armadu na potlacenie co oni videli ako kontra revoluciu.Ale nezabudnite ze vodca Fico vstupil do KSS v case ked sa bolsevicky svet pomaly rospadaval cize jeho myslienkovy pochod je porozumitelny>Ale aj z historickeho pohladu je to pochopitelne nakoniec po smrti A.Hitlera vodca Tiszo posla novej vlade Nemeckej Rise kondolacny dopis kde ukazal smutok padlemu vodcovi.Cize nic nove a stare Fasi-bolsevicke heslo re: napred cesta nemozna naspak sa icit mosi plati:-))

