sorry CA
Nie. Oficialne archivy CV ktore boli otvorene po pade SSSR
Rusko je kulturou smrti.Jedina krajina ktora vie definovat zmyselnu a nezmyselnu smrt.Najdolezitejsie je aby to ten mrtvy vedel aby odpocival v pokoji ze jeho napriekd vsetkemu jeho smrt bola zmyselna.
Kazdopadne je ho skoda .Rusko si nemoze dovolit stracat vojakou nesmyselnou smrtou..Zmyselnou je absolutne fajn:-))
Ja to vidim takto.Rospad RU monarchie bola najvacsia katastrofa marginalnych skoronarodov(v skutocnosti etnickych skupin.Co sa tym ziskalo?Alebo kto s tym nieco ziskal? Mozno Kristus pan vie. Ja neviem a myslin si ze nikto nevie
nie /Ruske archivy
Panslovanska vzajomnost v akcii :-)) Ale to nie nic noveho.Ked niekoho zaujima historia 2SV.Stalin postval generalov Zukova a aKoneva do pretekov kto prvy dobije Berlin. Samozrejme v kontexte slovanskej holubicej natury tam mohla byt moznost ze ten ktory skonci druhy skonci v hrobe. Ok ked sa fronty blizili k Riskemu snemu tak hrdinsky sovietski vojaci vo snahe vyhrat zacali strielat sami po sebe cim zvisili pocet obeti na dvojnasobok. Bitka o berlin stala Velkoslovansku risu viac usmrtenych vojakov nez straty zapadnych spojencov
Panslovanska vzajomnost v akcii :-)) Ale to nie nic noveho.Ked niekoho zaujima historia 2SV.Stalin postval generalov Zukova a aKoneva do pretekov kto prvy dobije Berlin. Samozrejme v kontexte slovanskej holubicej natury tam mohla byt moznost ze ten ktory skonci druhy skonci v hrobe. Ok ked sa fronty blizili k Riskemu snemu tak hrdinsky sovietski vojaci vo snahe vyhrat zacali strielat sami po sebe cim zvisili pocet obeti na dvojnasobok. Bitka o berlin stala Velkoslovansku risu viac usmrtenych vojakov nez straty zapadnych spojencov
„Za problém nemôže nikto iný, žiaden iný štát, ani svetové sprisahanie, je to problém nás, Slovenskej republiky. Je to naša národná tragédia a dôvodom je-------
My vieme kde problem.Urcita nemenova skupinka vytvara mizerne podmienky pre vzdelanie slovenskych deti aby z n ich urobila mentalnyh otrokov diabolskym sil ktore ich budu ovladat od narodenia az do smrti.Ludia bdite.Prsvdepodobny prejav buduceho kandidate na kancelariu skoroprezidenta prezidenta prezidents SR Sztefan Harabiniera
Preco je to neuveritelne?.Skutok sa stal:-)) Iba narod jednoduchych ludi(politicky korektny termin} zvoli politicku atrapu bez triedy programu ktoreho jedina motivacia je neskoncit v base.Cele toto je imaginarna suloz s pomocou vazeliny industrialnej sily ..Ale dolezite ze vam to prinieslo 16 sekund roskose:-)) Vazeni.Kazda socialna pracovnicka na Krizne ulicy Vam urobi to co Vam ponukol vodca Fico a jeho druzina za zlomok ceny. a nikty ju pravdepodobne nebudete vidiet na rozdiel od vyzratych pra sacich ksichtov vasich politikov ktori sa budu predvadat na predpripravenych tlacovych konferenciach:-)) Nech vas vas buduci kral Jezisko ochranuje.Nikto to nepotrebuje viac ako Vy
Predstavte si Slovensko 2623. Slovensky parlament bude volit za vyhlasenie vodcu Fica za svateho. Z menom Robert Zachranca:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))A postavia jeho sochu na 3 krat vyssi stlp ako sochu Admirala Nelsona na Trafalgar namesti v Londyne. Co ho dostane na uroven Krala Svatopluka alebo Jezisa Krista krala Slovakov:-))
SOm sa ochotny s Vami stavit ze mate 100% pravdu.++++.
Janosikovske motto.Co nie je priklincovane je moje:-))
Kinkong a maly zeleny muzicek.Ked sa pozriete do zrkadla co vidite? Dovolim si povedat.Slovenskeho chmula z Topolcian?
Samozrejme:-))++++ stryri plusky za kok nu roka:plus by som doporucil rad Jozsiho Tisza a Sandora Macha
za sirenie antisemitskych vymyslov a obhajobe zlocinov prvehoSzlovenekeho Sztatu:-))
Ouch.Dobre ste mi dali.Jazykom po pr deli:-)))
Cize sudruh Ficosenko sa bude bavit z len z novinarmi ktori suhlasia z jeho postojom. A samozrejme pred tlacovou konferenciou im da otazky na ktore je ochotny odpovedat.Vam garantuje ze v tretom roku jeho vladnutia poziada obyvatelov SR o dalsie dva roky vladnutia nakolko jeho vlada doteraz iba odpratala smetie co nechala byvala vlada proste neurobila nic a tie extra dva roky budu roky vyznamnych zmien o akych sa samozrejme nevyjadri ale da parlamentu poziadavku na dozivotne vladnutie nakolko okrem neho toho nie je nikto iny schopny. Vazeni toto nebol prejav socialneho demokrata toto .Toto bol prejav demagoga a arogantneho despotu.Toto bola urazka inteligencie Slovakov. vsetkych politickych prevedceni.Vazeni do ulic a prinutte ho dalsej rezignacii.Inac Vs nic dobre necaka. Toto bude vas buducnost
že sú bohatí, nepoznám ich, ale viem, že sú to krvavé peniaze a začalo to dávno, ešte v časoch otroctva, kedy bohatli na predaji otrokov, to im mám závidieť? Žiť z bolesti iných?
Nepoznate ich ale kazdopadne verite ze su to krvave peniaze..A vo vasej velkorisosti ste im odpustila:-)).
Slovenska bezocivost nepozna hranic.Vy ktorych predkovia vyvrazdili generaciu svojich zidov si vobec dovolujete charaktrrizovat niekoho? Vy ktori okrem povisenia zlocinu na cnost { Janosik} neprispeli nicim k ludskej civilizacii Vy ktori volite politikov ktori chcu ponizit Krista na krala Slovakov?
Odporúčame