Máš postreh...:-)
Asi je ľahšie "byť nad vecou", keď vedieš 5:1
Keby Mikaela prehrávala 1:5...kto vie, či by bola taká "srdečná" ...
Neurážaj Jánošíka ! Hádam Kiska niečo z nakradnutého rozdal chudobe ?
Mojimi favoritmi sú Štefánik a Štúr.
Len mám dilemu, ktorý by mal byť ten "najväčší" Slovák ! Škoda, že ich nedali spoločne na jednu pozíciu, ako Cyrila a Metoda, mohol som mať po probléme...:-)))
Amorálny slizoň Radoslav, má poriadne hrubú kožu...dúfam, že skončí tak, ako keď kandidoval na sudcu Súdneho dvora Európskej únie.
... „Sme tu na tejto lodi a nerozumieme tomu, čo sa deje …Nie sme nejaké ryby, nie sme žraloky, sme ľudské bytosti ako všetci ostatní. Vydali sme sa na plavbu, riskovali sme život, aby sme sa dostali do Európy,“
Normálna ľudská bytosť by už dávno pochopila, že keď nie je niekde vítaná, má sa vrátiť domov !
Kvalitný úžerník, daňový a pozemkový podvodník...
Zatiaľ čo Ty dávaš svetu svoju "genialitu"....:-)))))
Za koho budeš považovať seba, keď zistíš, že naša "slanina" je český "špek" ?! :-))) Sádlo je jednoducho masť !
..."Verím, že Slovensko sa zachová ako rozumná a zodpovedná krajina,“ uviedol Lajčák
A ja verím, že to znamená odmietnutie Globálneho paktu o migrácii ! ! !
Buď rád, že Kiska nemal zálusk na Tvoju záhradu...inak by si sa tiež hral tu...:-)
Len na okraj, Česi hovoria- kdo si hraje, nezlobí.
Pekný večer !
Správa v sobotnom vydaní novín: "V piatok v neskorých večerných hodinách, po masových protestoch na námestiach, ktoré organizovalo Za slušné Slovensko, prezident Kiska abdikoval na funkciu Prezidenta SR".
:-)))))))))
..."Po tom, čo prezident Andrej Kiska koncom minulého týždňa prehral spor o parcelu pod Tatrami s popradským zubárom, vzniklo podozrenie, že mohlo ísť o súčasť mafiánskych praktík s viacerými pozemkami"...
Teraz to dúfam začnú seriózne vyšetrovať ! ! !
Pán Kiska, tomu sa hovorí GÓL DO VLASTNEJ BRÁNY ! :-)))))
Konečne niečo, čo by mal byť vzor pre Európsku Úniu !
Chyba ! Veľká chyba Kisku, že sa nevyrovnal s Francom mimosúdne ! Teraz vyjde najavo, že tých podvodov bolo oveľa viac, a aj to, či v nich bol, alebo nebol namočený aj samotný Kiska !
Odporúčame