Chyba ! Veľká chyba Kisku, že sa nevyrovnal s Francom mimosúdne ! Teraz vyjde najavo, že tých podvodov bolo oveľa viac, a aj to, či v nich bol, alebo nebol namočený aj samotný Kiska !
Chyba ! Veľká chyba Kisku, že sa nevyrovnal s Francom mimosúdne ! Teraz vyjde najavo, že tých podvodov bolo oveľa viac, a aj to, či v nich bol, alebo nebol namočený aj samotný Kiska !
Ak chcú Nemci letný čas, tak máme vyhraté ! Česi stiahnu chvost ! A my ? My nemáme ani chvost...:-) My len ohneme chrbát...ako vždy ! :-))) Ale v tomto prípade mi to nebude vadiť. :-)
Vila Elektra je Ficova ?:-)))) Máš v tom guláš... počkaj si radšej na manuál, lebo na vlastnú päsť píšeš ešte väčšie bláboly...:-)))
Uškrtený sa pobil na "päste" s 18-timi členmi komanda a následne kričal od bolesti, keď ho štvrtili....
Možno je česká liga slabá, ale jeho góly sú výstavné....
Je pravda, že talent má ! Ale porovnávať ho s Messim, či Ronaldom....to si zaťal poriadne vysoko...:-)))
Skús si spomenúť...alebo už máš HOSIPA ? :-)))
Ibaže aj naša vláda sa prikláňa k zimnému času a u nás je tiež väčšina občanov z prieskumu za letný čas.
Podľa premiéra na to existuje viacero praktických dôvodov, z ktorých spomenul problémy so zaspávaním detí v letných mesiacoch"...
Asi najpraktickejší bude ten dôvod, že sa treba prispôsobiť Nemecku...Tak uvidíme, ako to dopadne v Nemecku. To bude ale prú s.e.r., keby Nemci schválili letný čas. Babišove deti budú zle zaspávať...:-))))
„Z vyjadrení členov vlády som pochopil, a aj ja zastávam ten názor, že by sme mali mať ten zimný,“ cituje Babiša spravodajský server Novinky.cz."
Z vyjadrení občanov ČR zase vyplýva, že väčšina je za letný čas ! Nevadí ?! ! !
Dúfam, že teraz ona podá žalobu na toho kriváka ktorý ju obvinil.
Pozri si video. Kopanec sa nekonal !
No, a teraz by mala naozaj nakopať toho vo la, čo ju krivo obvinil ! Lebo video ukazuje, že bola mimo dosah padajúceho votrelca ! https://youtu.be/_4TTBYP7lFk?t=26
Nechápem, ako mohlo niekomu vôbec napadnúť, že KOPALA ( nie kopla ) do migrantov keď ten bl b s deckom v náručí bol asi meter od nej ! ! !
V tomto s Vami súhlasím !
Blahoželám a dotiahni to aspoň na 110 víťazstiev !
Tuším Ti lezie na mozog to státie v rade pri pokladni ... :-)))
Nemienim s Tebou polemizovať ! Ty si tu prezentoval svoje postoje a názory a ja som Ti napísal svoj odkaz na ne ! To je všetko, čo Ti k tomu napíšem....
Odporúčame