Nervy má naozaj "z nerezu". Ja by som sa na jeho mieste neudržal a na Nicholsonovú hodil šabľu !
Nervy má naozaj "z nerezu". Ja by som sa na jeho mieste neudržal a na Nicholsonovú hodil šabľu !
A zruší minimálnu mzdu...
Abdikovať mal už po prú se re s daňami a pozemkami !
Boli, ale hádam si nečakal, že to budú "nordické typy"...:-)
Ako obvykle, opäť chyba už v nadpise ! To sa vôbec nehanbite, "nadľudia" ?!
Vymazaná polovica debaty ! Sloboda slova ! ! ! ! !
Kam to ľudstvo speje ? Veď to dá zdravý rozum, že stanovať sa má v lete v blízkosti horského jazera, a nie v zime v blízkosti budovy parlamentu ! :-)
A Ledecká sa teší z olympijského zlata...:-)))
Úrad vlády: Šéf Reportérov bez hraníc Fica nepožiadal o ospravedlnenie sa novinárom
Jednoducho, SKUTOK SA NESTAL !
..."Štefanec v rozhovore pre TASR upozornil, že cieľom novovzniknutého Výboru pre finančné zločiny a daňové podvody.... bude vyšetrovať všetky daňové úniky na území EÚ"....
Tak to sa vám Kiska "poďakuje" !
A kedy budú postavené pred súd USA, ktoré bombardovali Irak a iné krajiny bez mandátu OSN ?! ! !
Hádam mu pomohla mamička, keď mu už pomohla so šoférovaním...:-)
Gorilu si prespal, alebo presr...l ?:-)))
Odporúčame