Už ho omrzelo žiť s ňou "na psiu knižku"...:-)
Už ho omrzelo žiť s ňou "na psiu knižku"...:-)
Ani Saganovi to na TdF neumožnili....
Zrejme pani predsedníčku požiadal jej pes o ruku, aby zlegalizovali svoj vzťah.
Á, pozerám, že škrabáci zmenili nadpis ! :-) Tak už to nie je "senzačný", "prvý" dopingový prípad. Ako inak, z Ruska ! Konečne ste zistili, že prvý bol Japonec, a aj vylúčený ?! :-)) "Dobrá práca". :-)))
2026 ?! ! ! To bude mať Slovensko "Kristove roky" tak snáď aspoň tento termín stihneme ! ! ! :-)))
No, chvíľu bol pokoj. Blížia sa voľby ?
Ak by aj nad USA vyhrali, na Čechov im deň voľna a rezeň stačiť nebude...:-)
No a Ty starostlivo buduj tú takzvanú demokraciu ! Lebo to, čo to tam v Ušákove máte, to si k demokracii ani nečuchlo ! Truľľko...:-)))
+++ Napísal som svoj príspevok a teraz čítam Tvoj....máš rovnaký názor ako ja. :-)
Hochschorner použil zlý príklad, ak chcel poukázať na mizerné financovanie športu a finančné ohodnotenie medailových športovcov u nás. Keby poukázal na to, ako s Kuzminovou vybabrali s bytom, to by bola pravda. Ale keby Nasťa zostala v Rusku, nič by tým nezískala, lebo v Rusku ju vyradili z reprezentácie !
Nejako ste zaspali škrabáci. Prvý bol Japonec ! :-)))
Nakoniec, sú to vyjadrenia v emociálnej rovine...Fakt je ten, že Nasťa Kuzminová na OH 2018 reprezentovala SLOVENSKO a na počesť víťaza stúpala najvyššie slovenská zástava za zvukov slovenskej štátnej hymny ! :-)))
Hlú py MOV už ukázal svoju "ľudskú tvár", keď "dovolil" divákom (!) ruské vlajky a symboly. Úbožiaci ! ! !
...medaila je pre Rusko a Slovensko, Šipulin je Rus...:-)))) Janko Hraško je Slovák, máš pocit, že mu venovala Nasťa medailu ? :-))) Logika lovca trollov...
Ale Nasťa sa vyjadrila jasne...ak vyhrám medailu venujem ju deťom, ak sa mi podarí získať druhú medailu, tú venujem bratovi ! O tretej medaili vtedy nebolo ani chýru...
Jediná šanca je novovírus ? Zdá sa, že Ty už novovírus máš, keď si sa z ušákov pos...l ešte pred zápasom. :-)))
Ty si bol kde, keď hovorila, že prvú medailu venuje deťom, druhú, ak ju získa venuje bratovi ? Stalo sa, druhú striebornú venovala bratovi ! Tak už aspoň tú tretiu, zlatú medailu, dopraj Nasti. Zaslúži si ju ! ! ! :-)
Odporúčame