+++
Štybar sa na tovykašľal? :-))))Ty sa vyznáš... :-)))
Nemôžem hodnotiť celý šampionát, nebol som tam.Ale ako divák, ktorý sledoval závod mužov s hromadným štartom v televízii, môžem povedať, že väčšiu blamáž, ako bol výpadok tv signálu vo finálnej, rozhodujúcej fáze závodu, si ťažko predstaviť !
Americká administratíva v pondelok odmietla, že by prezident Donald Trump vyhlásil vojnu komunistickej Kórejskej ľudovodemokratickej republike (KĽDR).
Tak si toho vášho veľkohubého bl ba umravnite ! ! ! Zakážte mu prístup na Twitter...:-)))
Nie sú zbytočné "látkou potiahnuté gombíky" na nočnej košeli ? :-)
Že by Kaliňáka dostali na toto ?! Ako Caponeho na daňové podvody ? :-)))
..."mieni OSN" :-))) Polibte si pr..., soudruzi ! :-)
:-)))...lebo nikto okrem žien, ktoré pracujú v obchodoch, cez sviatky nepracuje, že ?! :-)))
Problém to bude pre každého, lebo všetci sú donútený nakúpiť si pred sviatkami ! Akurát Tebe to ešte nedošlo ! :-)
Hlupáčik, najprv si ujasni, ako je to s genitívom a inštrumentálom...
Ja tiež pracujem v nepretržitej prevádzke, teda aj cez sviatky a som tu ! Nesťažujem sa !
A keď sa Ti páči stáť ako pako v rade pri pokladni, tak si to uži !
Mne sa to nepáči ! A to je všetko, čo som tým chcel povedať !
Gratulujem ! ! ! Nádherné, fenomenálne ! ! !
A odkaz pre organizátorov TDF 2018 - POLIBTE SI ...
No, užijeme si "nákupnej horúčky" pred Vianocami. To bude paráda ! Už teraz mám husiu kožu...
Bolo by to fantastické získať titul tretí raz za sebou. Prajem mu to, minimálne za neférové vylúčenie na TDF. Držím palce, Peter !
A takto by to malo byť aj na TDF !
Odporúčame